loader

Credit Agricole obniży marże kredytu hipotecznego obecnym klientom

Credit Agricole wprowadził nową ofertę kredytu hipotecznego. Obecni klienci banku, którzy mają  w nim konto osobiste, mogą skorzystać z oferty kredytu z niższą marżą. Dodatkowo bank daje klientom gwarancję, że przy wyborze kredytu z okresowo stałą stopą, ich raty nie zmienią się przez siedem lat.

 

W Credit Agricole obecni klienci mogą wziąć kredyt hipoteczny na preferencyjnych warunkach. Osoby, które mają w Credit Agricole konto osobiste min. 3 miesiące i wniosą przynajmniej 20 proc. wkładu własnego, mogą skorzystać z oferty kredytu z marżą 1,79 proc. Okres kredytowania to nawet 35 lat, a za wcześniejsza spłatę nie ma prowizji.

 W czasach rosnącej inflacji i wysokich stóp procentowych nie jest łatwo podjąć decyzję o kupnie mieszkania czy domu. Wiemy jednak, że jest to marzenie wielu naszych klientów. Dlatego obecnym klientom zdecydowaliśmy się obniżyć marżę kredytu hipotecznego, po to, by ułatwić im realizację tego celu – podkreśla Małgorzata Lener, product manager ds. produktów hipotecznych.

Credit Agricole, jako jeden z nielicznych kredytodawców, oferuje aż siedmioletni okres stałego oprocentowania. Kredytobiorcy, którzy zdecydują się na kredyt z okresową stałą stopą mają pewność, że przez ten czas wysokość ich miesięcznej raty nie zmieni się, niezależnie od sytuacji rynkowej. Po siedmiu latach klient może wybrać, czy nadal chce spłacać kredyt ze stałą stopą procentową, czy wybrać oprocentowanie zmienne.

 

 

 

 

author avatar
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.
O autorze