loader

Baumit z godłem „Konsumencki Lider Jakości 2023”

Już po raz dwunasty przeprowadzono badania w ramach programu „Konsumencki Lider Jakości”. Ich efektem jest ranking najlepszych w Polsce marek i produktów. W kategorii „systemy dociepleń” wyróżnienie otrzymała w tym roku marka Baumit.

Konsumencki Lider Jakości to ogólnopolski program badań konsumenckich, którego celem jest wyłonienie marek i produktów uznawanych za najlepsze jakościowo na polskim rynku. W 2023 roku odbyła się dwunasta edycja badania. W czasie jej trwania zgromadzono opinie blisko 15 000 respondentów, które pozwalają na identyfikację stopnia rozpoznawalności poszczególnych marek, ustalenie stopnia lojalności klientów wobec producentów i usługodawców oraz czynników decydujących o tym, dlaczego dane produkty wybierane są jako najlepsze. Dostarczają także istotnych informacji o polskim rynku.

Docenieni przez konsumentów

„Solidna firma, miałem już okazję stosować różne ich produkty, zawsze ta sama, wysoka jakość”, „szeroka oferta, atrakcyjne ceny”, „produkty, które spełniają 100% oczekiwań klienta, polecam”, „sprawdzona jakość, mają dobre opinie, firma, która ma duże doświadczenie w produkcji materiałów dociepleniowych” – to tylko niektóre z pozytywnych opinii wyrażonych w badaniu przez respondentów na temat marki Baumit. Takie recenzje zadecydowały o przyznaniu jej wyróżnienia „Konsumencki Lider Jakości 2023” w kategorii „systemy dociepleń”.

1 2

O autorze