loader

Wizja zrównoważonego świata, gdzie biznes i ekologia idą w parze

Joanna Maraszek, Chief Product & Sustainability Officer oraz współzałożycielka Plan Be Eco, w rozmowie z Capital24.tv, podkreśliła: „Jako polski startup o pozytywnym wpływie, żyjemy silnym poczuciem misji. Wierzymy, że nasza praca ma potencjał do poprawy jakości życia wielu ludzi. Ekologiczny styl życia oraz ochrona naszej planety to wartości, które są głęboko zakorzenione w DNA naszej firmy.

Śniliśmy o świecie, w którym biznes i ekologia mogą współistnieć, nie wykluczając się wzajemnie. Celem Plan Be Eco jest, aby jak najwięcej firm osiągnęło neutralność klimatyczną. Choć nie nosimy peleryn superbohaterów, to jednak codziennie, za sprawą naszej pracy, dajemy naszą planetę ratunek i robimy krok w kierunku przyszłości bez emisji netto.

Nasze oprogramowanie do raportowania śladu węglowego jest narzędziem, które pomaga firmom realizować cele zrównoważonego rozwoju i przestrzegać przepisów związanych z emisją dwutlenku węgla.”

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.
Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze