loader

Redakcja Capital24tv i Fundacja World Business Bridge rozpoczynają cykl spotkań online dla menedżerów „Władza i pieniądze”

Plakat promocyjny spotkania menadżerskiego z udziałem trzech prelegentów: Tomasza Sanprucha, Rity Schultz i Sławomira Jagieły. Wydarzenie zaplanowano na 19 czerwca 2024 r. o godzinie 19:30 i będzie transmitowane online.

Redakcja Capital24tv we współpracy z Fundacją World Business Bridge inauguruje cykl spotkań online skierowanych do menedżerów pod nazwą „Władza i pieniądze”. Pierwsze spotkanie zatytułowane „Numer Jeden” odbędzie się 19 czerwca 2024 roku o godzinie 19:30 na platformie Zoom.

Celem cyklu jest dostarczenie menedżerom praktycznych wskazówek i inspiracji, jak radzić sobie w momentach, gdy osiągnęli już pewien poziom władzy i bogactwa, ale nie mogą być pewni, jak długo to potrwa. Tematyka pierwszego spotkania skoncentruje się na budowaniu marki osobistej oraz strategiach na przyszłość w przypadku utraty stabilnej pozycji zawodowej.

Podczas spotkania, eksperci Rita Schultz i Tomasz Sańpruch podzielą się swoimi doświadczeniami oraz historiami swoich klientów. Wśród poruszanych tematów znajdą się:

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.

1 2

O autorze