loader

Minister Sikorski spotkał się z ambasadorami państw afrykańskich

Grupa piętnastu formalnie ubranych osób pozuje do zdjęcia na klatce schodowej z marmurowymi filarami i żyrandolami w tle.

Minister Radosław Sikorski gościł dwunastu ambasadorów państw afrykańskich w Polsce, aby omówić relacje polsko-afrykańskie oraz możliwości dalszej współpracy. Rozmowy dotyczyły priorytetów polskiej polityki zagranicznej, rosnącej roli Afryki w polityce międzynarodowej oraz wspólnych działań na rzecz pokoju, bezpieczeństwa i współpracy gospodarczej. Ambasadorowie docenili dotychczasową dynamikę relacji z Polską i wyrazili chęć pogłębiania współpracy, zwłaszcza w obliczu globalnych wyzwań.

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.
O autorze