loader

Małgorzata Paprocka nową szefową Kancelarii Prezydenta RP

Pokój wypełniony ludźmi, pośrodku dwie kobiety trzymające bukiety kwiatów i mężczyzna przemawiający na podium. W pomieszczeniu znajdują się łukowe okna z zasłonami i żyrandolami.

Warszawa, 14 czerwca 2024 r. – Prezydent Andrzej Duda mianował Małgorzatę Paprocką na stanowisko szefa Kancelarii Prezydenta RP. Paprocka, dotychczasowa doradczyni Prezydenta, obejmuje tę funkcję po Jacku Siewierze. Jej zadaniem będzie kontynuacja działań na rzecz wsparcia polityki prezydenckiej oraz koordynacja pracy kancelarii.

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.
Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze