loader

ES-SYSTEM W FINALE KONKURSU DOBRY WZÓR 2017

ES-SYSTEM, czołowa polska firma specjalizująca się w oświetleniu profesjonalnym, znalazła się w finale konkursu „Dobry wzór 2017”. Nagrody przyznawane są przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Celem konkursu jest wyróżnienie produktów o wysokiej jakości wzornictwa dostępnych na polskim rynku. W konkursie nagrodzono rodzinę opraw COSMO FX.

 

– ES-SYSTEM, jako lider oświetlenia profesjonalnego z wieloletnim doświadczeniem na rynku, wykorzystuje najnowsze technologie, aby dostarczać nowoczesne systemy oświetleniowe do obiektów. Oprawy z rodziny COSMO FX charakteryzują się dużą wszechstronnością. Za ich pomocą można oświetlić każde wnętrze od biura, poprzez parkingi i pomieszczenia techniczne, po hale produkcyjne – mówi Rafał Gawrylak, prezes spółki ES-SYSTEM. 

 

LIDERZY W PROJEKTOWANIU ROZWIĄZAŃ OŚWIETLENIOWYCH

 

COSMO FX to wszechstronna i łatwa w konserwacji rodzina opraw oświetlenia ogólnego. Dzięki wykorzystaniu technologii LED, produkty COSMO osiągają bardzo dobre parametry świetlne, mimo niewielkich rozmiarów i małej wagi. To co dodatkowo wyróżnia oprawy to możliwość zastosowania w nich kolorowych korpusów.

 

Oprawy COSMO FX nadają się do wykorzystania w różnorodnych przestrzeniach: mieszkaniach, obiektach biurowych, szkołach i halach przemysłowych. Dzięki temu mogą być wykorzystywane zarówno przez inwestorów indywidualnych jak i inwestorów komercyjnych takich jak: projektanci, architekci, elektrycy i hurtownicy.

 

Za pomocą opraw z rodziny COSMO spółka ES-SYSTEM zrealizowała oświetlenie m.in.: Dworca Łódź Fabryczna, Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Muzeum sztuki Museo Soumaya w mieście Meksyk. 

 

Link do animacji COSMO FX –  nowa definicja wszechstronności: https://www.youtube.com/watch?v=I71tiEoXuy8

 

W skład rodziny COSMO FX wchodzą 4 oprawy oświetlenia ogólnego, cechujące się podwyższoną odpornością na niekorzystne warunki oświetleniowe:

author avatar
Reputation Managers ES SYSTEM

1 2

O autorze