loader

Credit Agricole znów pokaże się na Impact

Grafika promocyjna wydarzenia zatytułowanego „impact'24” zawierająca logo sponsorów takich jak crédit agricole, l'oréal i renault oraz tekst zapowiadający podekscytowanie uczestnictwem w dniach 15–16 maja.

Po raz kolejny zostaliśmy partnerem konferencji Impact – jednego z największych kongresów gospodarczo-technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Będziemy partnerem wydarzenia, a nasi przedstawiciele wezmą udział w debatach.

W tym roku pokażemy się w Poznaniu w towarzystwie Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej (CCIFP) oraz francuskich firm: L’Oreal Polska i Kraje Bałtyckie, Saint-Gobain wraz z Saint-Gobain Sekurit, Sodexo Polska, Econocom Polska oraz Renault Group.

Wspólnie stworzymy dwie przestrzenie: Cafe France, w której serwowana będzie kawa i wypiekane na miejscu croissanty oraz Strefę Francuskich Innowacji, gdzie uczestnicy kongresu będą mogli m.in. zbadać swój ślad węglowy, a także uczestniczyć w ciekawych debatach i dyskusjach.

Uczestnikami tych dyskusji będą m.in. wiceprezesi zarządu Credit Agricole: Jędrzej Marciniak i Damian Ragan, którzy wyjaśnią, w jaki sposób rozumiemy nowoczesne podejście do klienta oraz jak budujemy relacje z klientami wykorzystując nowoczesne technologie. Z kolei Senior Country Officer Credit Agricole w Polsce, Bernard Muselet, wystąpi w ważnej debacie o bezpieczeństwie energetycznym Polski i Europy, z udziałem m.in. przedstawicieli PKN Orlen, Tauron oraz Ministerstwa Przemysłu.

Impact to największy kongres gospodarczo-technologiczny w tej części Europy. Wydarzenie odbędzie się w dniach 15-16 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tematem przewodnim tegorocznej edycji kongresu są najciekawsze i najbardziej innowacyjne technologie, które są odpowiedzią na potrzeby społeczne i globalne wyzwania.

Top speakerem będzie Michelle Obama – była pierwsza dama Stanów Zjednoczonych. Na liście mówców są też m.in. była premier Finlandii Sanna Marin oraz aktor i reżyser Jesse Einsenberg. Łącznie w ciągu dwóch dni kongresu na dziewięciu scenach wystąpi 650 mówców z całego świata. Będzie ich słuchać ponad 6 tys. uczestników wydarzenia. 

author avatar
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.
O autorze