loader

Bank Credit Agricole wprowadza wyszukiwarkę do aplikacji CA24 Mobile

Wyszukiwarka w aplikacji mobilnej to funkcjonalność, z której z powodzeniem korzysta wiele dobrze znanych marek, ale to wciąż nowość w kategorii aplikacji bankowych. Credit Agricole wprowadza ją do CA24 Mobile, aby ułatwić swoim klientom dotarcie do wszystkich informacji.

 

Wiemy, że narzędzie to doskonale sprawdza się w różnych typach aplikacji mobilnych. Nasz sektor jeszcze nie wykorzystał pełni potencjału tego rozwiązania. Biorąc pod uwagę te obserwacje, ale i oczekiwania naszych klientów, aby korzystanie z cyfrowej bankowości było jeszcze łatwiejsze, zdecydowaliśmy się wprowadzić do aplikacji wyszukiwarkę. Stawiamy na przyjemne zaskoczenie. Użytkownik nie musi przeszukiwać menu aplikacji czy dalszych ekranów w poszukiwaniu danej funkcji, bo może ją znaleźć niemal za jednym kliknięciem – tłumaczy Janusz Kępiński, dyrektor Departamentu Bankowości Internetowej i Mobilnej w Credit Agricole.

 

Jak działa nowa funkcja?

 

Wyszukiwarka jest widoczna na ekranie głównym oraz w głównym menu na dole aplikacji. Już po wpisaniu trzech pierwszych liter wyświetlają się będą proponowane odpowiedzi. Przeszukiwany jest szeroki zakres danych: przelewy, odbiorcy, cała historia transakcji do 90 dni wstecz, a także produkty klienta (np. rachunki czy kredyty), inne produkty w ofercie banku, potrzebne funkcje w aplikacji (np. kantor walutowy) czy konkretne oferty z Klubu Korzyści.

 

Większość wyszukiwarek w aplikacjach bankowych bazuje na ograniczonym zakresie danych. Tymczasem w CA24 Mobile użytkownicy mogą sprawdzić znacznie więcej informacji i znaleźć praktycznie wszystko, czego potrzebują – dodaje Janusz Kępiński.

 

Nowa funkcja jest dostępna zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

 

author avatar
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.
O autorze