loader

Kredyt w rachunku bieżącym wśród najlepszych produktów dla firm

Ranking powstał z myślą o przedsiębiorcach, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą od co najmniej dwóch lat i korzystających z konta w danym banku od minimum roku. Redakcja wyróżniła ofertę Credit Agricole za niską 4-procentową marżę przy 3,5-procentowej prowizji.

Wyróżniona oferta to kredyt bez dokumentów finansowych, przeznaczony dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, aktywnie korzystających z Konta Biznes w Credit Agricole od minimum 12 miesięcy oraz posiadających dobrą historię kredytową. Wystarczy jedna rozmowa telefoniczna z doradcą, a umowę na finansowanie można podpisać w eBanku. Kredyt w rachunku bieżącym ma formę odnawialnego limitu przyznawanego nawet do 36 miesięcy, bez ustalonego harmonogramu spłaty.

Comperia.pl to porównywarka finansowa, która pomaga internautom w wyborze produktów finansowych dostępnych na rynku. Działa na polskim rynku od 2007 r. Codziennie analizuje ponad 1100 produktów finansowych, 350 ofert telekomunikacyjnych i oferty z 17 towarzystw ubezpieczeniowych. Redakcja przygotowuje także poradniki i artykuły, które wspierają czytelników w wyborze rozwiązań dopasowanych do ich potrzeb.

author avatar
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.
O autorze