loader

Dlaczego Polki podejmują się niemożliwego i osiągają sukces?

Przedsiębiorcze Polki – dlaczego podejmują się niemożliwego i osiągają sukces? Na te pytania odpowiadały podczas debaty Capital24tv: Beata Drzazga, założycielka i prezes BetaMed SA, Iwona Kossmann, prezes Deni Cler Group oraz Katarzyna Budnicka, prezes i Dyrektor Naczelny w Mennica Polska SA.

Debatę prowadziła Rita Schultz.

Panie rozmawiały o swoich doświadczeniach zawodowych, o tym jak skutecznie zarządzać, jak poradziły sobie z kryzysem ostatnich lat i czy są skazane na sukces.

 

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.

1 2

Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze