loader

Minister Sikorski na posiedzeniu Rady ds. Zagranicznych: Wsparcie dla Ukrainy i nowe sankcje wobec Rosji

Dwie osoby w strojach biznesowych rozmawiają w sali konferencyjnej. Kilku innych jest zajętych rozmową lub pracą przy biurkach. Tabliczki znamionowe wskazują reprezentację z Polski i Węgier.

Minister Radosław Sikorski wziął udział w posiedzeniu Rady ds. Zagranicznych w Luksemburgu, gdzie głównymi tematami były agresja Rosji wobec Ukrainy, sytuacja na Bliskim Wschodzie oraz w regionie Wielkich Jezior. Dyskutowano również o Gruzji. Zatwierdzono 14. pakiet sankcji wobec Rosji oraz przeznaczenie dochodów z zamrożonych aktywów rosyjskiego banku centralnego na pomoc dla Ukrainy. „Rozszerzenie UE pozostaje kluczowym narzędziem zachowania stabilności,” podkreślił Sikorski.

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.
O autorze