loader

Sztuczna inteligencja a człowiek, czyli trendy a rzeczywistość

Analizując współczesny rynek, trudno nie zauważyć, jak kluczową rolę odgrywają nowoczesne technologie w kształtowaniu przyszłości biznesu. Od cyfryzacji po personalizację oferty, nowe technologie redefiniują zasady gry, stawiając firmy w centrum szybko zmieniającego się świata biznesu.

Cyfrowa transformacja to proces, który może w znaczący sposób wpłynąć na rozwój firmy. To rewolucja obejmująca różne aspekty działalności, od kontaktu z klientem po zarządzanie danymi i procesami wewnętrznymi. Pojawiło się wiele obiecujących trendów i wyzwań w samej medycynie.

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.

1 2

Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze