loader

Razem taniej kupisz mieszkanie

Komentuje Kamil Bargiel, pomysłodawca portalu GrupaDom.pl.

Co to jest GrupaDom.pl?

Platforma GrupaDom.pl to pierwszy serwis społecznościowy umożliwiający kupienie wymarzonego mieszkania po znacznie niższych cenach. Dzięki nowatorskiej metodzie polegającej na grupowaniu się ludzi zakup długo oczekiwanego własnego M. prosto od deweloperów na korzystnych warunkach staje się możliwy. W grupie siła!
W serwisie GrupaDom.pl każdy może znaleźć inwestycję odpowiadającą jego oczekiwaniom, ludzi podzielających jego pogląd oraz w grupie negocjować niższą cenę mieszkania.
GrupaDom.pl to także wymiana doświadczeń, poglądów czy opinii na temat poszukiwania własnego mieszkania czy domu.

Na czym to polega?

GrupaDom.pl to mało popularny jak dotąd na polskim rynku model biznesowy pozwalający realnie negocjować stawki cenowe z deweloperami przez klientów indywidualnych. Dzięki zebraniu się grupy ludzi zainteresowanych zakupem mieszkań w określonej inwestycji siła przetargowa staje się silniejsza niż w przypadku indywidualnych rozmów. Dzięki temu zakup mieszkania dla wielu osób zaczyna być w zasięgu ręki.

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.

1 2

Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze