loader

Poznajemy spółkę: Orzeł S.A.

Patrząc historycznie, korzenie Spółki Akcyjnej ORZEŁ sięgają roku 1984. Powstał wtedy, zakład rzemieślniczy Józefa Sławomira Orzeł, produkujący kapsle do butelek, detale do wag i maszyn rolniczych. Od początku było to przedsięwzięcie rodzinne. W ostatnich latach małżonkowie Halina Orzeł – magister ekonomii i Józef Sławomir Orzeł – inżynier rolnictwa we współpracy z synem Jackiem – magistrem ekonomii, synową Magdaleną – magistrem socjologii oraz z dziećmi Agnieszką Orzeł i Kamilem Orzeł studentami Uniwersytetu Warszawskiego stworzyli prężną firmę motoryzacyjną.

W roku 1998 rozpoczęto działalność w branży ogumienia. Kolejne etapy rozwoju wyznaczane były przystępowaniem do współpracy z coraz bardziej wymagającymi Partnerami: Sieć Autoryzowanych Stacji DĘBICA (ASD), Sieć Autoryzowanych Serwisów Grupy GOODYEAR (ASGG), Sieć PREMIO. PREMIO jest systemem zarządzanym na terenie Europy przez GD Handelssysteme GmbH (GDHS) z siedzibą w Kolonii.

Aktualnie wiodącym kierunkiem działań w ORZEŁ S.A. jest e-handel.

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.

1 2

Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze