loader

Za uprawę marihuany grozi mu 10 lat więzienia

Sosnowieccy policjanci zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który na zajmowanej przez siebie posesji w Dąbrowie Górniczej uprawiał konopie indyjskie. Kryminalni zabezpieczyli też u niego blisko 7,5 kg gotowego suszu marihuany. Teraz zatrzymanemu może grozić kara nawet do 10 lat więzienia.

Policjanci weszli na jedną z posesji w dzielnicy Ksawera w Dąbrowie Górniczej. Okazało się, że 39-letni mężczyzna uprawiał tam konopie indyjskie. Śledczy zabezpieczyli 22 krzaki, a podczas przeszukania znaleźli prawie 7,5 kilograma gotowego suszu marihuany. Teraz za popełnione przestępstwa może mu grozić kara nawet do 10 lat więzienia. Mężczyzna został objęty przez prokuratora policyjnym dozorem.

(KWP w Katowicach / mw)

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.
O autorze