loader

Nawet 8% na Lokacie Powitalnej dla nowych klientów

Klienci, którzy od 23 października do 5 listopada 2023 roku, otworzą w banku Credit Agricole jedno z kont: Konto dla Ciebie, Konto dla Ciebie VIP lub Konto dla Ciebie MOVE! i zgodzą się otrzymywać oferty marketingowe, będą mogli skorzystać z promocyjnej oferty 180-dniowej Lokaty Powitalnej na 8 proc.

– Z badań wiemy, że jesteśmy pasywni w zarządzaniu swoimi oszczędnościami. Ponad połowa Polaków nie robi z nimi nic – to znaczy, że nie przenosi ich np. na lepiej oprocentowaną lokatę. Mam nadzieję, że nasze wysokie oprocentowanie tej lokaty będzie dla klientów dobrą motywacją do zmiany, a oszczędności nie będą topniały – mówi Hanna Niemiec-Kłak, manager Zespołu Produktów Oszczędnościowych.

Bank przyzna 8 proc. klientom, którzy przez cały czas trwania lokaty utrzymają zgodę na oferty marketingowe oraz w każdym pełnym miesiącu trwania lokaty: przynajmniej raz zalogują się do aplikacji CA24 Mobile oraz przynajmniej dziesięć razy zapłacą BLIKIEM lub kartą do konta.

Można otworzyć tylko jedną lokatę w ciągu 14 dni po otwarciu wskazanego konta. Klienci zrobią to w placówce Credit Agricole lub w aplikacji CA24 Mobile. Na lokatę można wpłacić od 1 000 zł do 50 000 zł. Z oferty nie mogą skorzystać klienci, którzy mieli konto osobiste w banku Credit Agricole przez ostatni rok.

author avatar
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.
O autorze