loader

Dariusz Śliwowski prezesem proALPHA Polska. Nowy prezes zapowiada dynamiczny rozwój firmy.

Dariusz Śliwowski w pracy kieruje się poglądem, że w biznesie najlepsze efekty wynikają z połączenia indywidualnych zdolności członków zespołu i wzmocnienia ich dzięki współpracy. Jego zdaniem doskonalenie własnych umiejętności oraz wspólny wysiłek to klucz do osiągnięcia nawet najbardziej ambitnych celów biznesowych.

Grupa proALPHA jest producentem systemu klasy ERP należącym do najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw na rynku. Oferta Grupy zawiera nie tylko oprogramowanie standardowe proALPHA, ale również szeroki zakres usług biznesowych, takich jak consulting, szkolenia oraz support. Do klientów proALPHA zaliczają się w głównej mierze średniej wielkości przedsiębiorstwa przemysłowe, handlowe i usługowe. Spośród 1700 klientów na całym świecie prawie 100 korzysta z systemu proALPHA w Polsce. ProALPHA daje klientom rozwiązanie unikatowe: zintegrowane, o przemyślanej architekturze, pozwalające całościowo zarządzać przedsiębiorstwem i nieustannie optymalizować ich działanie.

 

ProALPHA to:

  • ponad 1700 klientów w 50 krajach
  • 100 klientów w Polsce
  • ponad 85 000 użytkowników
  • ponad 700 pracowników
  • 30 oddziałów i partnerów na świecie
  • 12 wersji językowych
  • obsługiwany wolumen transakcji ok 50 mld EUR

Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V. (pol. Towarzystwo Fraunhofera) – największa w Europie organizacja zajmująca się badaniami stosowanymi i ich wdrożeniami w przemyśle, założona 26 marca 1949, skupia 66 niemieckich instytutów naukowo-badawczych (Fraunhofer-Institute) i samodzielnych jednostek badawczych. Towarzystwo zatrudnia ok 22 000 pracowników. Specjalizuje się w obszarach takich jak techniki informatyczne i telekomunikacyjne, mikroelektronika, techniki produkcyjne, energetyka, transport, inżynieria środowiska i technologie materiałowe. Towarzystwo uzyskuje 70% budżetu w wyniku umów, kontraktów i projektów badawczo-rozwojowych finansowanych przez przedsiębiorstwa przemysłowe; 30% badań finansowanych jest ze środków publicznych przez niemiecki rząd centralny i rządy krajów związkowych. (Źródło: Wikipedia.org)

1 2

O autorze