Plac Unii rozbłysnął na czerwono w geście solidarności z chorymi na nowotwór

Fundacja Rak’n’Roll od 10 lat podejmuje niekonwencjonalne działania pomocowe. Przykładowe projekty stowarzyszenia to:
- Biblioteczki (wyposażenie oddziałów onkologicznych w półki z książkami, które mają pomóc zdobyć wiedzę o chorobie i zmotywować do walki z nią),
- Daj Włos (przekazanie ściętych włosów na peruki dla kobiet po chemioterapii),
- iPoRaku (wsparcie dla osób po przebytej chorobie), Rak’n’Roll records (charytatywna wytwórnia muzyczna),
- Super HoSpa (certyfikaty dla przyjaznych pacjentom hospicjów).
Więcej informacji udzielają:
Dagmara Tarka, [email protected], + 48 504 730 177
Monika Kern, [email protected] , +48 601 892 291
O Placu Unii:
Plac Unii City Shopping to nowoczesne centrum handlowe zlokalizowane na warszawskim Mokotowie u zbiegu ulic Puławskiej, Boya-Żeleńskiego i Waryńskiego. Na trzech poziomach galerii znajduje się 70 najemców, w skład których wchodzą m.in.: Zara, H&M, Empik, iSpot, Bobbi Brown, Smyk, Deni Cler, Hebe czy Douglas. Na terenie obiektu do dyspozycji klientów są także Zdrofit Club, przyjazne kawiarnie i punkty gastronomiczne oraz supermarket SuperSam. Stałą ofertę centrum uzupełnia szereg cyklicznych wydarzeń. Obiekt posiada podziemny parking mieszczący stanowiska dla ponad 500 samochodów.
Agentem wyłącznym reprezentującym Plac Unii City Shopping w zakresie wynajmu powierzchni jest firma Colliers International. Zarządca budynku to firma CBRE.
Fundacja Rak’n’Roll:
Fundacja Rak’n’Roll zmienia schematy myślenia o chorobie nowotworowej i działa na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka. Fundacja powstała w październiku 2009 r. z inicjatywy Magdy Prokopowicz, która po swoich doświadczeniach z chorobą onkologiczną chciała pomóc innym chorym w podobnej sytuacji. Od samego początku celem Fundacji było stworzenie nowej jakości w sposobie mówienia o raku w przestrzeni publicznej. Przełamywanie tabu związanego z podejściem do raka w Polsce, zarażanie pozytywną energią. Dzięki idei Rak’n’Roll kobiety chore na raka zaczęły walczyć o swoją kobiecość w chorobie i o to, aby chorować godnie, leczyć się świadomiej.