loader

Weź kurs na stałe raty w Credit Agricole

Z kredytem w Credit Agricole niezależnie od inflacji i rosnących cen klienci mają gwarancję, że rata nie wzrośnie przez cały okres umowy. Dodatkowo, osoby, które nie mają kredytu gotówkowego w Credit Agricole i zawnioskują o kredyt na kwotę do 20 tys. mogą liczyć w promocji na prowizję 0 proc.

 

 

Credit Agricole standardowo oferuje kredyty ze stałym oprocentowaniem. Co oznacza, że miesięczna rata kredytu będzie taka sama przez cały okres umowy, pod warunkiem, że klient będzie spłacać kredyt zgodnie z harmonogramem. Klient może zawnioskować o nawet 200 tys. zł, a spłatę kredytu rozłożyć na 120 rat.

 

– Kredyt ze stałą stopą procentową może wpłynąć na poczucie bezpieczeństwa w niepewnych czasach i pomóc w zapanowaniu nad domowym budżetem. Wysokość miesięcznej raty nie wzrośnie mimo inflacji, podwyżek cen czy zmiany podstawowych stóp procentowych NBP – podkreśla Piotr Skoczek, Dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych.

 

Bank przygotował również specjalną ofertę kredytu bez prowizji. Promocja dotyczy kredytu gotówkowego do 20 tys. zł. Mogą z niej skorzystać klienci, którzy nie mają w Credit Agricole innego produktu kredytowego (kredytu gotówkowego, w tym konsolidacyjnego) i posiadają konto w tym banku lub otworzą je najpóźniej w dniu podpisania umowy kredytu. Promocja potrwa do 30 czerwca.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/kredyty/kredyt-gotowkowy

 

author avatar
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.
O autorze