loader

Ruszyła sprzedaż w nowym etapie Dzielnicy Mieszkaniowej Metro Zachód

Dom Development rozpoczął sprzedaż kolejnego etapu w ramach projektu Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód na warszawskim Bemowie. Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu stacji Chrzanów realizowanego obecnie końcowego odcinka drugiej linii metra. We wprowadzonym do oferty czteropiętrowym budynku znajdą się 153 mieszkania. Atutem osiedla są liczne rozwiązania przyjazne środowisku, w tym instalacja fotowoltaiczna pozwalająca na obniżenie kosztów utrzymania mieszkania. Przekazanie kluczy planowane jest na przełomie 2022 i 2023 roku. 

Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód to wieloetapowy projekt mieszkaniowy, który został stworzony jako w pełni funkcjonalna przestrzeń do życia. W tworzonej od podstaw części Bemowa powstaną nowe ulice, skwery i place, a także bogata infrastruktura handlowo-usługowa, tj. sklepy, kawiarnie, restauracje, czy pełne zieleni miejsca relaksu. Ogromną zaletą inwestycji jest wygoda w przemieszczaniu się po mieście, a to za sprawą będącej w realizacji stacji II linii metra Chrzanów oraz bliskości drogi ekspresowej S8. Z kolei osoby prowadzące aktywny tryb życia docenią bliskość terenów zielonych, takich jak Park Górczewska.

Inwestycja przyjazna środowisku

We wprowadzonym do sprzedaży 4-piętrowym budynku powstaną 153 mieszkania o funkcjonalnych rozkładach od 1- do 5-pokojowych i powierzchni od 26 m2 do 98 m2. Dla wygody mieszkańców na podziemnej kondygnacji znajdzie się obszerna hala garażowa. Jasna elewacja budynku zostanie wzbogacona m.in. przyciągającym uwagę neonem oraz antracytową płytką klinkierową z kolorowymi wstawkami, która zostanie użyta w strefach wejść do klatek schodowych. Dziedziniec, dostępny tylko dla mieszkańców i ich gości, będzie idealnym miejscem sąsiedzkiej integracji. Dorośli docenią urok atrakcyjnej aranżacji zieleni wzbogaconej o altanę wykonaną w znacznej mierze z materiałów pochodzących z recyklingu. Dzieci natomiast chętnie skorzystają z huśtawki i trampolin. Dla wygody mieszkańców na osiedlu znajdzie się inteligentny system Pakomatic, pozwalający na odbieranie przesyłek kurierskich w dogodnym momencie.

Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód łączy funkcjonalność z rozwiązaniami przyjaznymi środowisku. Na dachu nowego budynku pojawi się nowoczesna instalacja fotowoltaiczna, która pozwoli na obniżenie kosztów energii elektrycznej przy jednoczesnym ograniczeniu emisji dwutlenku węgla. Użytkownicy samochodów elektrycznych będą mogli skorzystać z dwustanowiskowej ładowarki. Natomiast z myślą o miłośnikach jednośladów deweloper przygotował częściowo zadaszony parking dla rowerów, który pomieści aż 153 pojazdy, czyli tyle, ile mieszkań znajdzie się w budynku.

Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód to przykład osiedla, które powstaje ze szczególną dbałością o środowisko. Jego mieszkańcy docenią rozwiązania sprzyjające ekomobilności, tj. stacje ładowania aut elektrycznych czy infrastrukturę rowerową. Natomiast instalacje fotowoltaiczne na dachach budynków pozwolą zmniejszyć wysokość opłat czynszowych. Śledzimy najnowsze trendy i w przyszłości planujemy poszerzać nasze portfolio o kolejne, ekologiczne rozwiązania – mówi Grzegorz Smoliński, Dyrektor Działu Sprzedaży Dom Development S.A.

 

1 2

O autorze