PROCON/POLZAK 2014 na Stadionie Narodowym już za niecały miesiąc

Czwarty blok prezentacji będzie natomiast poświęcony procesom i narzędziom wspierającym pracę Działu Zakupów. Będzie mowa m.in. o budowaniu Strategii Lean, umieszczaniu zakupów w centrum kluczowych procesów biznesowych, a także zostaną przedstawione metody doskonalenia procesów zakupowych. Po raz pierwszy zostanie zaprezentowana platforma zakupowa NextBuy, która wspiera zarządzanie relacjami z dostawcami.
„Zapraszam do udziału w naszej konferencji wszystkich zainteresowanych tematyką zarządzania zakupami i łańcuchem dostaw, zarówno po stronie działów zakupów jak i dostawców. To świetna okazja, aby spotkać się z ekspertami i praktykami z wieloletnim doświadczeniem w branży i porozmawiać o najnowszych trendach w zakupach. Wszystkie prelekcje będą bardzo merytoryczne, a elastyczny program umożliwia wybór najciekawszych prezentacji spośród czterech bloków tematycznych. Konferencja PROCON/POLZAK to tradycyjnie również wydarzenie integrujące branżę zakupową w Polsce, możliwość wymiany doświadczeń z prelegentami oraz specjalistami z branży. 20 października spotkajmy się na Stadionie Narodowym!” – powiedział Mateusz Borowiecki, Prezes Zarządu firmy OptiBuy, Współprzewodniczący Komitetu Organizacyjnego konferencji.
Gościem specjalnym konferencji będzie prof. Arjan van Weele, światowy autorytet w dziedzinie zakupów, dla którego będzie to pierwsza wizyta w Polsce. Podczas wystąpienia otwierającego konferencję zatytułowanego "W drodze ku doskonałości zakupów: koncepcje, modele, plany działania" przedstawi m.in. sposoby dojścia do doskonałości zakupowej oraz kierunki, w jakich w przyszłości będzie rozwijać się branża zakupowa.
Szczegółowe informacje na temat konferencji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie http://www.konferencja-procon.pl/