loader

Komputronik Biznes dla PHZ i ITH INTREX

Komputronik Biznes, integrator rozwiązań IT, przeprowadził kompleksową migrację środowiska IT w firmie PHZ i ITH INTREX Wanda Szperlińska. W ramach wdrożenia, które poprzedził szczegółowy audyt, wykorzystano m.in. serwery HPE ProLiant, macierz HPE MSA, oprogramowanie do wirtualizacji oraz system zasilania awaryjnego.

 

Firma PHZ i ITH INTREX Wanda Szperlińska działa na rynku od 1992 roku. Zajmuje się dostarczaniem rozwiązań i technologii do znakowania i etykietowania produktów, będąc liderem tej branży w Polsce. Aplikacje firmy są wykorzystywane w wielu sektorach przemysłowych.

 

Wstępna analiza sytuacji pokazała, że istniejąca infrastruktura IT nie była już w stanie zadowalająco obsłużyć wszystkich procesów w ciągle rozwijającym się przedsiębiorstwie. Stąd decyzja o kompleksowej przebudowie środowiska informatycznego, którą poprzedził kompleksowy audyt sprzętu i dotychczas wykorzystywanych rozwiązań.

 

Preferujemy holistyczne i indywidualne podejście do każdego projektu, dlatego przed przygotowaniem konkretnych propozycji zawsze staramy się dokładnie analizować procesy biznesowe tak, aby wybrane rozwiązania usprawniały bieżącą działalność firmy – komentuje Jakub Sierak, Dyrektor Zarządzający Komputronik Biznes. Nie inaczej było w tym przypadku. Opracowaliśmy kompleksowy plan migracji zasobów naszego Klienta do nowego środowiska, zapewniając łatwiejsze zarządzanie procesami oraz bezpieczeństwo danych – dodaje.

 

Projekt przebudowy środowiska informatycznego opierał się o serwery HPE ProLiant 9 generacji oraz macierz HPE MSA. Dodatkowo wdrożono oprogramowanie do wirtualizacji, systemy zasilania awaryjnego i oprogramowanie biurowe. Doradcy i inżynierowie Komputronik Biznes zajęli się dostawą i montażem sprzętu, instalacją i migracją, a także wykonaniem testów powdrożeniowych.

author avatar
Sobczak
Komputronik Biznes Sp. z o.o. to integrator rozwiązań na rynku IT, oferujący doradztwo i kompleksową obsługę przedsiębiorstw i instytucji. Opracowuje i realizuje plany kompleksowej informatyzacji, w tym modernizacji już istniejących systemów informatycznych. Komputronik Biznes posiada 6 filii w największych polskich miastach i skupia zespół stu kilkudziesięciu doświadczonych doradców, inżynierów i techników w całej Polsce. Spółka wchodzi w skład struktury Grupy Kapitałowej Komputronik SA.

1 2

O autorze