loader

WIKTORIE Warszawskiego i Mazowieckiego Znaku Jakości zostały wręczone!

Na uroczystej gali Warszawskiej Izby Przedsiębiorców wyróżniono najlepszych przedsiębiorców z Mazowsza i Warszawy. Spośród rekordowej w tym roku liczby nominowanych laurami wyróżniono dziesięć przedsiębiorstw z Warszawy i jedenaście z województwa mazowieckiego. Kapituła Nagrody po raz pierwszy wyróżniła również Wiktorią Ogólnopolską pierwsze przedsiębiorstwo spoza Mazowsza. Historycznym laureatem jest Dekorglass Działdowo S.A. Nagrody wręczano w następujących kategoriach: handel, produkcja, usługi oraz budownictwo.

Laureatami Wiktorii Warszawskiego Znaku Jakości są firmy: Cynel Unipress Sp. z o.o., Neo-Świat Sp. j, New Technology Poland Sp. z o.o., Villa Nova Dental Clinic i Elektoralna Dental Clinic, Leasing Team Sp. z o.o., Agencja Reklamy Medialnej Baron Media, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Służew nad Dolinką”, Holmes Place Poland S. Z o.o., Spółdzielnia Mieszkaniowa „Gocław”, oraz Arkol Sp. z o.o.

Nagrodą Wiktorii Mazowieckiego Znaku Jakości zostały wyróżnione następujące przedsiębiorstwa: Sita Sp. z o.o. z Warszawy, Lechpol z Garwolina, Vet-Trade Poland Sp. z o.o. z Lesznowoli, Ambasador Sp. z o.o. z Piaseczna, Jarper Sp. z o.o. z Wólki Kosowskiej, Global Corporation Sp. z o.o. z Warszawy, Soraya z Radzymina oraz Salony Piękności Milord, Villanette Dagmara Obłuska z Michałowic. Nagrody specjalne Wiktoria Mazowieckiego Znaku Jakości otrzymały: Stowarzyszenie „Dobra Wola” ze Starej Iwicznej oraz ASG-pl Ap. z o.o. z Wólki Kosowskiej.

Szczególnym wyróżnieniem wręczanym podczas gali jest Nagroda im. St. Wokulskiego dla warszawskiego kupca, który prowadzi swoją działalność zgodnie z zasadami, jakimi kierował się pozytywistyczny bohater. W tym roku laur trafił w ręce Pana Mirosława Sztybera – Prezesa Zarządu ,,Centrum Szembeka” Sp. z o.o.

Warszawska Izba Przedsiębiorców postanowiła wyróżnić również przedstawiciela władz samorządowych. Nagrodę Solidnego Partnera Samorządu Gospodarczego otrzymała Pani Jolanta Batycka-Wąski – Wójt Gminy Lesznowola.

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.

1 2

Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze