loader

Wakacje bezpieczne finansowo – nowy serwis Credit Agricole

Płatności bezgotówkowe za granicą, wymiana walut, ubezpieczenia wyjazdowe – wszystko co powinniście wiedzieć o bezpiecznych finansowo wakacjach znajdziecie w jednym miejscu w nowej zakładce w naszym portalu. 

W specjalnej wakacyjnej zakładce zebraliśmy wszystkie niezbędne informacje o bezpiecznych płatnościach bezgotówkowych, o tym jak bezpiecznie i tanio korzystać z bankomatów za granicą, o sposobach na tanią wymianę walut, o niezbędnych ubezpieczeniach, czy o tym jak zdobyć dodatkową gotówkę na wyjazd.

Dowiecie się tam wszystkiego o naszej nowej karcie kredytowej maXima, która przyda się w portfelu każdego podróżnika. Dzięki niej (w abonamencie Premium) można m.in. dostać zwroty za płatności związane z podróżami np. w Booking.com, liniach lotniczych, na stacjach benzynowych i w sieciach taksówek oraz miesięczny pakiet darmowych wypłat z bankomatów na całym świecie.

Przypominamy też o naszym Klubie Korzyści w aplikacji CA24 Mobile – to największy klub rabatowy w Polsce. Rozwijamy go już od kilku lat i zapraszamy do współpracy nowe punkty handlowo-usługowe – zarówno stacjonarne jak i internetowe. Dzięki temu nasi klienci korzystają każdego dnia ze zniżek i rabatów w prawie 10 000 sklepów, znanych i światowych marek. Poza tańszymi zakupami przed wyjazdem, klienci taniej kupią noclegi i wynajmą samochód.

Na naszą wakacyjną stronę warto zajrzeć również, żeby dowiedzieć się jak uchronić się przed oszustami czyhającymi na każdym kroku podczas wakacji.

Pamiętajcie, że Credit Agricole jest bankiem pełnym korzyści. Zajrzyjcie na naszą stronę i zgarnijcie je wszystkie 🙂 Tu trzeba kliknąć: https://www.credit-agricole.pl/bezpieczenstwo/wakacje-bezpieczne-finansowo

author avatar
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.
O autorze