loader

Tytuł lidera w zarządzaniu płynnością dla Credit Agricole

Bank Credit Agricole uzyskał tytuł lidera krajowego rynku cash management w najnowszej edycji międzynarodowego badania „Cash Management”, przeprowadzonego przez brytyjski magazyn Euromoney. Bank został również wiceliderem w kategorii „Najlepsza usługa Cash Management”.

W badaniu uczestniczyło ponad 30 000 przedsiębiorstw z całego świata, które korzystają z usług zarządzania płynnością. Ranking „Cash Management” magazynu Euromoney jest barometrem jakości tych usług i stanowi szczegółowy przegląd najlepszych banków w dziedzinie zarządzania płynnością w danym kraju, regionie i na świecie. Pierwsze i drugie miejsce banku Credit Agricole w dwóch kluczowych kategoriach świadczy o zadowoleniu klientów z usług i produktów bankowości transakcyjnej.

Cash Management jest wykorzystywaną na co dzień usługą bankową o zasadniczym znaczeniu dla przedsiębiorstw. Obejmuje systemy łączności pomiędzy bankami (bankowość elektroniczna, SWIFT), zarządzanie kontami, płatności, wyciągi z kont oraz optymalizację płynności poprzez cash pooling. Łączy w sobie nie tylko produkty, ale też usługi o charakterze relacyjnym.

author avatar
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.
O autorze