loader

Niższa cena kredytu mieszkaniowego w Credit Agricole

Bank Credit Agricole wprowadził nową niższą cenę dla kredytu mieszkaniowego. W ramach oferty ,,Prosto do domu” do dyspozycji klientów są dwa pakiety: standard i z usługami dodatkowymi z niższą marżą. Czas na skorzystanie z promocji mija 9 listopada.

Credit Agricole przygotował nową ofertę kredytu mieszkaniowego. Kredyt ,,Prosto do domu” to propozycja skierowana do osób zainteresowanych kupnem mieszkania lub domu. W ramach oferty klienci mają możliwość skorzystania z jednego z dwóch pakietów:

– Pakiet Standard – kredyt dostępny bez żadnych dodatkowych usług,

– Pakiet z usługami dodatkowymi z niższą marżą – warunkiem skorzystania z tej opcji jest posiadanie konta z wpływem wynagrodzenia minimum 2500 zł przez cały okres kredytowania oraz ubezpieczenie na życie w okresie co najmniej 5 lat.

Dla kredytów z LtV do 80% w Pakiecie z usługami dodatkowymi bank obniżył marże do poziomu:

– 1,10% na rok w pierwszym roku trwania umowy

– 1,79% na rok w kolejnych latach.

Oferta z niższym oprocentowaniem jest dostępna zarówno w oprocentowaniu okresowo stałym przez 7 lat, jak i przy oprocentowaniu zmiennym. Warunkiem skorzystania z kredytu z obniżonymi marżami jest złożenie formularza klienta do 9 listopada 2022 roku.

author avatar
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.
O autorze