loader

50 zł do Biedronki z limitem w koncie w Credit Agricole

Credit Agricole ruszył z nową akcją dla klientów, którzy nie mają limitu w koncie. Promocja „Sięgnij po prezent z limitem w koncie” trwa do 18 grudnia. Klienci, którzy spełnią warunki, otrzymają e-kod do Biedronki.

Każdy klient Credit Agricole, który otworzy limit w trakcie trwania promocji i do 31 stycznia 2024 r. zapłaci 10 razy kartą do konta, dostanie e-kod do Biedronki o wartości 50 zł. E-kod zostanie przyznany w Klubie korzyści w CA24 Mobile i będzie on ważny do 30 kwietnia 2024 r. Dodatkowo, klienci w promocji nie zapłacą za przyznanie limitu.

Więcej o promocji znajdziesz TUTAJ.

author avatar
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.
O autorze