loader

Zagłosuj na raport Credit Agricole

Plakat z międzynarodowym raportem Zagłosuj.

Zagłosuj na raport odpowiedzialnego biznesu banku Credit Agricole zgłoszony w konkursie „Raporty Zrównoważonego Rozwoju”. Jak co roku, jedna z nagród zostanie przyznana w wyniku głosowania internautów – zachęcamy do głosowania!

Bank Credit Agricole wydaje raporty odpowiedzialnego biznesu od 2018 r. W raporcie za rok 2022 skoncentrował się na oczekiwaniach i rekomendacjach z badania istotności, które przeprowadził w ubiegłym roku. Przeanalizował również ryzyka i szanse klimatyczne zgodnie z rekomendacjami TCFD (Task Force on Climate-related Financial Disclosures). Kwestie opisane w Raporcie bank usystematyzował zgodnie z siedmioma obszarami społecznej odpowiedzialności biznesu normy ISO 26000. W tym roku Credit Agricole jeszcze więcej miejsca poświęciło ujawnianiu kwestii środowiskowych i wpływu na klimat, w tym taksonomii zrównoważonych inwestycji.

 

W tegorocznej edycji zgłoszono rekordową liczbę raportów. Do konkursu zakwalifikowało się 86 publikacji, w tym 61 raportów zrównoważonego rozwoju i 22 raporty zintegrowane. 28 raportów zostało zgłoszonych po raz pierwszy, a 3 raporty zostały zgłoszone przez organizacje pozabiznesowe. Wystarczą 3 kliknięcia, aby zagłosować na raport Credit Agricole. Można to zrobić do 30 września.

 

Jak zagłosować w konkursie?

author avatar
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Credit Agricole Bank Polska jest bankiem uniwersalnym, który od blisko 20 lat funkcjonuje na polskim rynku i jest jednym z najczęściej polecanych banków w Polsce. Działa w obszarze bankowości detalicznej, korporacyjnej, rolniczej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz w obszarze consumer finance. Jest częścią Grupy Crédit Agricole, która znajduje się wśród 10 największych banków na świecie pod względem wartości aktywów, działa w 47 krajach na świecie i obsługuje ponad 51 milionów klientów.

1 2

O autorze