loader

Wciąż ją kocham

“Co znaczy prawdziwie kogoś kochać?” Gdy miłość dwojga młodych ludzi i ich wzajemne oddanie zostaje wystawione na próbę w obliczu sił poza ich kontrolą, poznajemy zawiłą naturę miłości w romansie Wciąż ją kocham, wyreżyserowanym przez trzykrotnie nominowanego do Oscara Lasse Hallströma (Najlepsza Reżyseria, Wbrew regułom z 1999 roku oraz Najlepsza Reżyseria i Najlepszy Scenariusz Adaptowany, Moje pieskie życie z 1985 roku) na podstawie bestsellerowej powieści Nicholasa Sparksa. 
John Tyree (Channing Tatum) jest przystojnym, zamkniętym w sobie żołnierzem Sił Specjalnych, odwiedzającym na przepustce ojca w Karolinie Południowej. Savannah Curtis (Amanda Seyfried) jest piękną, pełną ideałów studentką z bogatej rodziny z Południa, spędzającą w domu ferie wielkanocne. John i Savannah pochodzą z różnych światów, ale kiedy poznają się przypadkiem na plaży, natychmiast budzi się w nich wzajemne uczucie. To spotkanie zamienia się w szalony, dwutygodniowy romans, podczas którego rodzi się między nimi głęboka i namiętna miłość. Odnajdują w sobie nawzajem coś czego im brakowało, chociaż wcześniej nie zdawali sobie z tego sprawy. Kiedy John musi wracać do swojej jednostki, a Savannah do college’u, obiecują sobie, że będą kontynuować znajomość listownie. Ich miłość rozkwita w bogatej korespondencji, a widz ogląda niezwykle romantyczną love story.  
 John i Savannah widują się sporadycznie. Okazuje się, że John będzie musiał dłużej zostać na placówce zagranicą, a Savannah nadal mieszka w kraju. Ich sytuacja komplikuje się coraz bardziej. Dziewczyna bez przerwy martwi się o bezpieczeństwo Johna, zaś on jest rozdarty pomiędzy oddaniem służbie i pragnieniem życia w domu z Savannah. Walcząc z narastającym napięciem, wynikającym ze zderzenia ich pragnień i obowiązków, para usiłuje utrzymać swój związek. Kiedy jednak powrót Johna do domu w wyniku nagłej tragedii wywołuje  emocjonalną burzę, młodzi kochankowie będą musieli przekonać się, czyich miłość przetrwa. 

1 2

Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze