loader

EFL gra dalej z Narodowym Forum Muzyki

EFL został Partnerem Narodowego Forum Muzyki (NFM) we Wrocławiu. W ramach podpisanej w kwietniu br. umowy leasingodawca wesprze instytucję finansowo, natomiast NFM zaoferuje pakiet świadczeń promocyjnych dla pracowników EFL. Jest to już kolejna umowa partnerska pomiędzy organizacjami. Wcześniejsza dotyczyła przekazania NFM w użytkowanie samochodu dostawczego.

Narodowe Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego to instytucja kulturalna we Wrocławiu współprowadzona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Gminę Wrocław oraz Województwo Dolnośląskie. NFM powstało 22 maja 2014 roku z połączenia Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans i Filharmonii im. W. Lutosławskiego we Wrocławiu. Jednym z inicjatorów utworzenia Narodowego Forum Muzyki oraz budowy nowej sali koncertowej był Andrzej Kosendiak, obecny dyrektor NFM. Narodowe Forum Muzyki organizuje działalność trzynastu zespołów instrumentalnych i wokalnych. Prowadzi również liczne projekty edukacyjne dla dzieci i młodzieży, a także inicjatywy skierowane do dorosłych, propagujące udział w życiu kulturalnym.

– Po raz kolejny zdecydowaliśmy się zostać partnerem NFM. Zgodnie z hasłem przewodnim, pod którym przebiega nasza współpraca – Z korzyścią dla biznesu i kultury – dokładamy niewielką cegiełkę do realizowanych przez NFM działań na rzecz krzewienia szeroko rozumianej kultury. NFM stał się symbolem Wrocławia. Obiekt dysponuje jedną z najlepszych sal koncertowych w Europie, a jej walory podziwiają najwięksi światowi artyści. Dzięki naszej tegorocznej umowie pracownicy Grupy EFL i ich rodziny będą mogli skorzystać z promocyjnych cen biletów na wybrane wydarzenia, a nasze finansowe wsparcie posłuży realizacji przez NFM kolejnych projektów i wydarzeń – powiedział Radosław Woźniak prezes zarządu EFL.

– W Polsce, podobnie jak w innych krajach, w których dobro wspólne jest cenioną wartością, finansowanie działalności instytucji kultury i sztuki leży w gestii państwa. Jednak miarą rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, jego dojrzałości i świadomości tego, co ważne, jest zaangażowanie jego członków w rozwój kultury. Odpowiedzialność za wspólnotę spoczywa na każdym z nas, na jednostkach, ale też przedsiębiorstwach. Przeznaczając część zysków na ochronę zdrowia, sport czy właśnie sztukę, wykazują one troskę i chęć współtworzenia lepszej rzeczywistości. Niezwykle cieszę się, że EFL od wielu już lat wspiera polską kulturę i współpracuje z Narodowym Forum Muzyki. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewniać mieszkańcom naszego kraju wydarzenia artystyczne oraz edukacyjne na najwyższym, światowym poziomie – podkreśla Andrzej Kosendiak, Dyrektor Narodowego Forum Muzyki.

 

EFL powstał w 1991 roku jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje firmie finansową stabilność i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. Grupa EFL oferuje szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, usługi flotowe, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i faktoring. EFL współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firmę wyróżniono m.in. Business Superbrands 2021, 2022, sześciokrotnie tytułem Firmy Przyjaznej Klientowi i siedmiokrotnie Finansowej Marki Roku. Już ponad trzysta siedemdziesiąt tysięcy klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie.

 

author avatar
EFL
EFL S.A. powstał w 1991 roku, jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od 2001 roku EFL jest częścią Grupy Crédit Agricole, co gwarantuje firmie finansową stabilność i bezpieczeństwo oraz pozwala korzystać z wiedzy i doświadczeń instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. EFL konsekwentnie poszerza zakres rozwiązań dla biznesu. W skład Grupy EFL wchodzą spółka flotowa Carefleet, spółka faktoringowa Eurofactor oraz Truck Care, który oferuje kompleksowy wynajem pojazdów użytkowych stworzony z myślą o biznesie transportowym. W ramach Grupy EFL spółka oferuje szeroki pakiet produktów: leasing, pożyczkę, usługi flotowe, wynajem długoterminowy, ubezpieczenia i faktoring. Od 1991 roku EFL współpracuje z najbardziej liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych. Firmę wyróżniono m.in. Business Superbrands 2021, 2022, sześciokrotnie tytułem: Firmy Przyjaznej Klientowi i siedmiokrotnie Finansowej Marki Roku. Już ponad 384 tysiące klientów wybrało EFL na swojego partnera w biznesie. Więcej na: www.efl.pl
O autorze