loader

Demant Technology Centre najlepszym miejscem pracy w Polsce

Demant Technology Centre, nowoczesne centrum badań i rozwoju należące do grupy William Demant, światowego lidera w branży opieki zdrowotnej osób z niedosłuchem, zostało laureatem prestiżowej nagrody Great Place To Work 2017. Firma zajęła pierwsze miejsce w kategorii przedsiębiorstw zatrudniających do 50 osób. Doceniona została za kreowanie przyjaznego miejsca pracy, opartego na zaufaniu, budowie pozytywnych relacji z pracownikami i wysokiej kulturze organizacyjnej. Statuetka została wręczona podczas uroczystej gali w Pałacu Prymasowskim w Warszawie.

 

Demant Technology Centre to firma Research & Development, specjalizująca się w rozwoju nowych technologii i wykorzystywaniu ich w produkcji innowacyjnych urządzeń wspomagających życie osób niedosłyszących. Firma rozpoczęła działalność w 2015 roku i dynamicznie się rozwija, skupiając obecnie zespół ponad sześćdziesięciu specjalistów z zakresu tworzenia oprogramowania, projektowania interakcji, rozwoju biznesu i audiologii.

 

Praca zespołowa jest naszą najsilniejszą stroną. To dzięki współpracy i zaangażowaniu wszystkich członków zespołu możemy osiągać kolejne sukcesy, które pomagają nam umacniać pozycję konkurencyjną w branży. Podejmujemy szereg działań na rzecz zapewnienia zespołom pełnego komfortu i przestrzeni na twórcze działanie, swobodę wymiany myśli i doświadczeń – organizujemy m.in. „dni kreatywności”, warsztaty techniczne (tech talks) i… piątkowe śniadania. Nic tak nie buduje zaufania i poczucia wspólnoty, jak wspólne posiłki. Dostosowujemy przestrzeń biurową do pracy w „scrumie”: przesuwane ścianki dają nam możliwość aranżacji fragmentów przestrzeni w sposób najlepiej odpowiadający bieżącym potrzebom danego zespołu. Jednocześnie mamy zapewnione niezbędne narzędzia do rozwoju wysokich technologii i stale się szkolimy. Nagroda Great Place To Work pokazuje, że nasze działania mają sens. Wszyscy razem kreujemy nasze miejsce pracy i ta nagroda jest dla każdego z nas – mówi Agnieszka Piela, HR Manager w Demant Technology Centre w Warszawie.

1 2

O autorze