loader

Avtech Avation & Engineering w drodze na NC

Avtech Avation & Engineering Ltd (AAEL) powstała w maju 2009 roku na skutek przejęcia zorganizowanej części przedsiębiorstwa (restrukturyzacja) z dawnej spółki Avtech LTD. Spółka (uwzględniając AVTECH LTD) posiada ponad 30-letnią historię biznesową i razem z profesjonalnym zarządem, posiadającym wieloletnie doświadczenie w branży lotniczej i prowadzeniu tego rodzaju biznesu jest idealnie przystosowana do dalszego rozwoju i wykrzystania szans, które się przed nią pojawiają.

AAEL dysponuje stacją obsługi technicznej oraz posiada uprawnienia do przeprowadzania obsługi samolotów i statków powietrznych klasy executive, a także wykonywania tych czynności na obiektach zarejestrowanych w USA. Firma zajmuje się także wynajmem oraz sprzedażą samolotów, zarządzaniem flotą powietrzną oraz udostępnianiem hangarów. Od ponad roku akcjonariuszem AAEL jest spółka AerFinance PLC, notowana na rynku alternatywnym we Frankfurcie, która współpracuje z Avtech Ltd przy wejściu na rynek europejski, które realizowane będzie m.in. przez rozpoczęcie działalności w Polsce.

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.

1 2

Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze