loader

Raj dla par

 

Cztery pary wyruszają w podróż życia do luksusowego hotelu na tropikalnej wyspie. Podczas gdy jedna z nich jest tam po to, aby „naprawić swoje małżeństwo”, pozostałe trzy pary zamierzają głównie rozkoszować się słońcem. Wkrótce jednak okazuje się, że udział w niekonwencjonalnej terapii par, jaką oferuje ośrodek wcale nie jest dobrowolny, a tanie grupowe wakacje mają swoją prawdziwą cenę. Witajcie na Wyspie Problemów w komedii „Raj dla par”. 

 

Dave (VINCE VAUGH) i Ronnie (MALIN AKERMAN) od lat tworzą związek poświęcając się dzieciom, przyjaciołom i pracy. Po ośmiu, wydawałoby się szczęśliwych latach, Jason (JASON BATEMAN) i Cynthia (KRISTEN BELL) znaleźli się na rozdrożu. Szokują przyjaciół – Dave’a i Ronnie, Joeya (JON FAVREAU) i Lucy (KRISTIN DAVIS) oraz Shane’a (FAIZON LOVE) i jego nową dziewczynę Trudy (KALI HAWK) – informując ich, że myślą o rozwodzie. 

 

Jason i Cynthia podejmują ostatnią próbę, aby ocalić swoje małżeństwo. Odkrywają Eden Resort, tropikalny raj na wyspie na Południowym Pacyfiku, specjalizujący się w szeroko pojętej terapii małżeńskiej. Stać ich jednak tylko na tzw. „Pakiet Pelikana”, oferujący zniżkę grupową. Podczas gdy oni będą poddawać się terapii, ich przyjaciele odpoczną na białych, piaszczystych plażach i będą się dobrze bawić. Jest jednak jeden mały haczyk… 

 

Na miejscu okazuje się, że w terapii zgodnej z technikami słynnego „Zaklinacza par” – Monsieur Marcela (JEAN RENO) muszą wziąć udział wszystkie pary. Wszyscy albo nikt. Jeśli tego nie zrobią, zostaną odesłani do domu. Bohaterowie wkrótce odkrywają, że nie wszystko jest takie, jakim się wydaje, szczególnie w ich własnych związkach. 

„Raj dla par” to reżyserski debiut PETERA BILLINGSLEYA. Scenariusz napisali Jon Favreau, Vince Vaughn oraz DANA FOX („What Happens in Vegas”), a wyprodukowali go Vince Vaughn i SCOTT STUBER („Ty, ja i Dupree”). Po drugiej stronie kamery stanęli – ERIC EDWARDS („Sztuka zrywania”) – zdjęcia, SHEPHERD FRANKEL („Cztery gwiazdki”) – scenografia, DAN LEBENTAL („Iron Man”) – montaż, JAMIE DIXON („Wanted. Strażnicy”) – efekty wizualne, SUSAN MATHESON („Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby”) – kostiumy, zdobywca Oskara® AR RAHMAN („Slumdog: Milioner z ulicy”) – muzyka, JOHN O’BRIEN („Sztuka zrywania”) – szef muzyczny, VICTORIA VAUGHN („Sztuka zrywania”) i GUY RIEDEL („Polowanie na druhny”) – producenci wykonawczy. 

 

1 2

Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze