loader

Jutro z przyszłością – nowe wydanie Baumit Magazynu

Zrównoważony rozwój, atrakcyjna architektura, ciekawe wywiady, technologiczne nowinki – to wszystko można znaleźć w najnowszym numerze półrocznika wydawanego przez cenionego w branży producenta materiałów budowlanych – firmę Baumit. Jeśli jest ci bliska ochrona klimatu, cenisz estetykę przestrzeni, szukasz inspiracji, planujesz odmienić wygląd zewnętrzny domu – ta lektura jest właśnie dla ciebie!

Nowe wydanie półrocznika to kolejna porcja wiedzy z obszaru architektury i budownictwa, przeznaczona dla architektów, wykonawców, inwestorów… wszystkich, którym bliska jest filozofia zrównoważonego rozwoju oraz życia w zdrowej, pięknej, energooszczędnej przestrzeni.

Go2morrow

Jako wiodący producent materiałów budowlanych w Europie, Baumit jest zmotywowany do tego, aby brać odpowiedzialność za każde podejmowane przez siebie działanie i nieustannie wyznacza sobie nowe cele w zakresie zrównoważonego rozwoju. Tylko dzięki systemom ociepleń Baumit, od momentu ich wprowadzenia na europejskie rynki udało się zaoszczędzić 800 milionów ton CO2, co odpowiada ilości CO2 wyprodukowanej przez 10 milionów samochodów w ciągu 15 lat lub liczbie 300 000 podróży na Księżyc. Przemierzając kolejne strony magazynu, czytelnicy dowiadują się, w którym miejscu znajduje się obecnie międzynarodowy koncern Baumit, co już udało mu się osiągnąć i dokąd zmierza w ramach swojej strategii Go2morrow, koncentrującej się na zrównoważonym rozwoju w aspekcie ekologicznym, ekonomicznym i społecznym.

Więcej niż architektura

1 2

O autorze