loader

Znany wokalista został profesorem honorowym Collegium Humanum

Znany wokalista i grupa ludzi na scenie podczas koncertu.
Dwóch mężczyzn, profesor honorowy i Znany wokalista, ściskają dłonie podczas uroczystości wręczenia dyplomów w Collegium Humanum.

W Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie odbyła się Gala Graduacji Absolwentów studiów MBA Collegium Humanum. Podczas uroczystości została nadana najwyższa godność akademicka – Profesora Honorificum Collegium Humanum – Krzysztofowi Cugowskiemu – muzykowi i byłemu politykowi. Ceremonię poprowadził Zygmunt Chajzer, a jej finałem był koncert prof. hon. Krzysztofa Cugowskiego.

Profesorami honorowymi Collegium Humanum sa min: Vaclav Klaus (Prezydent Czech 2003-2013) oraz Andrzej Kraśnicki– Prezes PKOL.

author avatar
Capital24.tv
Capital24.tv - Nakręcamy biznes! Capital24.tv to pierwsza w Polsce internetowa telewizja biznesowa, która dostarcza wartościowe informacje, analizy oraz ekspertyzy związane z rynkiem gospodarczym i finansowym. Serwis został stworzony przez zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów, którzy prezentują treści w przystępnej i atrakcyjnej formie. Platforma umożliwia firmom założenie bezpłatnych profili, na których mogą publikować wiadomości, zdjęcia, podcasty oraz wideo, a także zintegrować je z kontem na YouTube. Dzięki licencji Creative Commons, treści zamieszczone na Capital24.tv są dostępne dla dziennikarzy i blogerów do bezpłatnego pobierania i udostępniania, co sprzyja szerzeniu wiedzy na temat polskiego biznesu i rynku kapitałowego.

1 2

O autorze