Profile firm

Rozmowa Antykryzysowa: Strategie dla przemysłu

2020.04.07 20:00
Autor:

Z nami kolejne spotkanie. Tym razem rozmawialiśmy o strategiach dla przemysłu i o wspaniałych projektach, które reagują na potrzeby rynku. 

 

 


W spotkaniu udział wzięli:

 

Magdalena Rejman, prezes techBrainers, Operator Pilot Maker Elektro ScaleUp

Gdy epidemia rwie globalne łańcuchy dostaw, a wirus zaczyna zagrażać funkcjonowaniu infrastruktury krytycznej, przez przypadki odmieniamy samowystarczalność. To silny argument za szybkim rozwojem odnawialnych źródeł energii i elektromobilności. W budowie tego ekosystemu pomogą polskie startupy.

 

Aleksandra Iskra

Adwokat, wykładowca w Collegium Humanum na LLM, wiceprzewodnicząca sekcji Prawa Autorskiego i Nowych Technologii przy Okręgowej Radzie Adwokackiej, organizatorka akcji Walczymy Razem wspierającej polskie szpitale w pozyskiwaniu środków ochrony osobistej

 

Jakub Kocój - prezes Cadway-Automotive

Cadway-Automotive zaczął drukować elementy do przyłbic w ramach akcji „Drukujemy dla Medyków”, jednocześnie w tydzień wykonał prototyp dla firmy planującej uruchomić masową produkcję przyłbic.

 

Patryk Kadlec - prezes Bit Bay Pay

Specjalista kryptowalut i płatności online. Doświadczony przedsiębiorca związany z nowymi technologiami m.in. drukarkami 3D. Pomysłodawca oraz współtwórca projektu VentiHelp, który zajmuje się budową nowoczesnego, łatwego w zastosowaniu respiratora ratującego życie.

 

Rozmowę moderował:

Tomasz Sańpruch, redaktor naczelny Capital24.tv, dyrektor Instytutu Wiedzy i Biznesu Collegium Humanum Szkoły Głównej Menedżerskiej oraz prezes Fundacji World Business Bridge, która pomaga przedsiębiorcom w ekspansji międzynarodowej, głównie do Nigerii.

 

 

Rozmowy ANTYKRYZYSOWE to inicjatywa Redakcji Capital24.tv, Instytutu Wiedzy i Biznesu Collegium Humanum - Szkoły Głównej Menedżerskiej oraz Fundacji World Business Bridge.

Komenatrze
Inne
Polecane
Profile firm z podobnej branży
Redakcja Capital24.tv
Podstawowe informacje:


E-mail:
Fax:
Adres:


+48222128939
Redakcja Capital24.tv
Złota 7/18
00-019 Warszawa

Wiadomości firmowe

Strategia migracji do chmury - dobre praktyki szefów IT Gospodarka
Strategia migracji do chmury - dobre praktyki szefów IT
Rusza pierwszy w Polsce bezpłatny cykl webinariów więcej
Dołącz do debaty: Pacjent Świadomy Systemu Ochrony Zdrowia
Dołącz do debaty: Pacjent Świadomy Systemu Ochrony Zdrowia
Już 7 sierpnia o godzinie 12:00, odbędzie się debata zorganizowana przez prestiżową uczelnię Collegium Humanum- Pacjent Świadomy Systemu więcej
PR to Ministerstwo Spraw Zagranicznych
PR to Ministerstwo Spraw Zagranicznych
W „Rozmowie ANTYKRYZYSOWEJ”, która dotyczyła zarządzania kryzysowego udział wziął m.in. Adam Sanocki, Partner Zarządzający Attention więcej
Duży wzrost zainteresowania usługami chmurowymi
Duży wzrost zainteresowania usługami chmurowymi
Podczas „Rozmowy ANTYKRYZYSOWEJ”, która dotyczyła zarządzania kryzysowego Michał Paschalis - Jakubowicz, prezes Oktawave powiedział więcej
Tomasz Sańpruch radzi jak pracować z domu
Tomasz Sańpruch radzi jak pracować z domu
Od kilku lat pracuję głównie z domu. W kilku punktach napisałem jak przejść na tryb #homeoffice. więcej