Profile firm
Play PlayTelekomunikacja
Zacznij.biz Zacznij.bizOrganizacje
Oras OrasBiznes
Nokaut.pl Nokaut.pl Handel
Ingenico IngenicoBiznes
HSBC HSBCBanki
AEC AECTransport

Open Finance SA oferuje Klientom usługi wealth management

2015.12.18 16:33
Autor:

Zaufanie do doradcy, trafne decyzje inwestycyjne i ochrona kapitału oraz bezpieczne pomnażanie majątku Klienta. To nowa era w zarządzaniu finansami – Wealth Management czyli kompleksowe doradztwo finansowe „szyte na miarę” dla osób, oczekujących obsługi według najwyższych standardów. W portfolio Grupy Open Finance SA od stycznia 2015 roku znajduje się również Dom Inwestycyjny Park House, który odpowiada za obsługę właśnie takich Klientów.

 

Po niespełna roku funkcjonowania na rynku, DI Park House może pochwalić się już solidnym portfelem inwestycyjnym. Od stycznia do listopada br. doradcy pozyskali od klientów aktywa w wysokości 82 mln złotych. Najwyższa kwota, jaką Klient przeznaczył na jedną inwestycję za pośrednictwem DI Park House, wyniosła aż 5 mln złotych. Obecnie, wealth managerowie są do dyspozycji 280 klientów, którzy na bieżąco korzystają z usługi wsparcia inwestycyjnego DI Park House.

 

Nasz atut to nasi doradcy, którzy tworzą profesjonalny zespół wealth managerów. Relacje z Klientami budujemy w oparciu o wieloletnie kontakty, wiarygodność i doświadczenie zdobyte na rynku inwestycyjnym. Z satysfakcją obserwujemy jak marka DI Park House zyskuje nowych klientów, osoby wymagające co do standardów obsługi, ale i kompleksowego podejścia do ich finansów i inwestycji. Plany DI Park House na 2016 rok są bardzo ambitne. Czeka nas dalszy rozwój biur w Warszawie i Wrocławiu oraz otwarcie kolejnych oddziałów w największych miastach w Polsce  – mówi Artur Włoch, Dyrektor Zarządzający Domu Inwestycyjnego Park House.

 

Klienci mogą skorzystać z usług 14 doradców w 2 oddziałach DI Park House – w Warszawie przy Placu Trzech Krzyży 3 oraz we Wrocławiu przy ulicy Powstańców Śląskich 123.

 

Oferta DI Park House jest bardzo szeroka – dotyczy to doradztwa w zakresie standardowych lokat, obligacji czy funduszy inwestycyjnych po fundusze inwestycyjne zamknięte. Silną pozycjąw portfolio DI Park House jest również wsparcie inwestycyjne przy zakupie obligacji korporacyjnych, które są najpopularniejszym produktem wybieranym przez klientów DI Park House. Wealth managerowie doradzają też w temacie inwestycji w złoto i kamienie szlachetne.

 

Na tym nie koniec – stale dostosowujemy ofertę produktów do zmieniającego się rynku oraz oczekiwań naszych Klientów, dlatego zamierzamy w przyszłym roku wprowadzić doradztwo w zakresie inwestycji w fundusze nieruchomościowe – mówi Konrad Orłowski, Senior Wealth Manager DI Park House. 

Komenatrze
Inne
Polecane
Profile firm z podobnej branży
EFL EFLFinanse
GTF GTFFinanse
Open Finance SA
Podstawowe informacje:
Osoba kontaktowa:


E-mail:
:
WWW:
Adres:
Karolina Bursa


801 600 200
www.open.pl
Open Finance SA
Przyokopowa 33
01-208 Warszawa

Wiadomości firmowe

Uporządkuj swoje finanse w 2016 roku z kredytem konsolidacyjnym Finanse
Uporządkuj swoje finanse w 2016 roku z kredytem konsolidacyjnym
Klienci coraz częściej zasilają swoje domowe budżety dodatkową gotówką. Warto pomyśleć z początkiem roku o uporządkowaniu swoich więcej
Wall Street bez hamulców
Wall Street bez hamulców
Zakończenie wtorkowej sesji w Nowym Jorku potwierdziło widoczną już wcześniej przewagę byków i wyznaczyło nowe rekordy wszechczasów. więcej
15 sposobów na lepszą lub gorszą zdolność kredytową
15 sposobów na lepszą lub gorszą zdolność kredytową
Podstawa to wysokość zarobków i liczba osób na utrzymaniu, ale lista elementów decydujących o zdolności kredytowej jest dużo dłuższa. więcej
Hipoteki: gorzej niż w kryzysie, ale lepiej niż rok temu
Hipoteki: gorzej niż w kryzysie, ale lepiej niż rok temu
W I kw. Polacy podpisali ponad 300 umów więcej niż w tym samym okresie rok temu. więcej
Emerytalne pomysły zaczekają do wyborów
Emerytalne pomysły zaczekają do wyborów
W kampanii przed wyborami do Parlamentu Europejskiego dominowała wielka polityka, ale przy tej okazji niektóre partie przypomniały, że więcej