loader

Vouchery o wartości 149,90 zł na filmy w Huawei Video dla smartfonów Huawei P40 i P40 Pro

Użytkownicy najnowszych flagowych smartfonów Huawei P40 i P40 Pro mogą teraz skorzystać z kuponu upoważniającego do bezpłatnego obejrzenia 10 wybranych filmów dostępnych w Huawei Video. Kupon obejmuje produkcje dostępne w katalogu Rakuten TV, a jego wartość wynosi 149,90 zł. 

Promocja potrwa do 15 lipca. Voucher można wykorzystać w ciągu 60 dni od jego pobrania.

 

Aby odebrać kupon, należy uruchomić usługę Huawei Video i zalogować się lub zarejestrować za pomocą Huawei ID. Osoby, które nie posiadają jeszcze swojego Huawei ID, mogą je w łatwy sposób założyć wchodząc w „Ustawienia” w swoim telefonie.

 

W następnym kroku należy odszukać dedykowany baner na stronie głównej Huawei Video: http://cdc.hispace.hicloud.com/000000rL i kliknąć „odbierz kupony” – 10 kuponów o łącznej wartości nawet 149,90 zł (14,90 zł za wypożyczenie jednego filmu HD) zostanie automatycznie wysłanych na konto użytkownika. Kupony można zobaczyć i aktywować w zakładce „Moje Konto” w sekcji „Kupony”. Voucher można wykorzystać na filmy z oferty Rakuten TV, w tym najnowsze produkcje takie jak „Bliźniak”, kreskówkę „Rodzina Addamsów” czy zdobywcę Oscara, film „Rocketman”. 

1 2

O autorze