Profile firm

RED Real Estate Development

RED – Real Estate Development to międzynarodowy deweloper, który zrealizował wiele oryginalnych inwestycji komercyjnych i mieszkaniowych w Nowym Jorku, Bostonie, Chicago oraz Antwerpii. Doświadczenie na rynku polskim zdobywał realizując duże Osiedle Alpha na warszawskim Ursusie, budując Red Park w zielonym Poznaniu oraz rewitalizując budynki poprzemysłowe w inwestycji Nowa Papiernia we Wrocławiu. Do 2014 roku wybudowaliśmy w Polsce ponad 700 nowoczesnych mieszkań i prawie 2600 m2 powierzchni usługowych. W każdym z trzech miast budujemy obecnie kolejne etapy naszych inwestycji.

Misją RED – Real Estate Development jest zapewnienie komfortu swoim Klientom. Wybieramy interesujące lokalizacje i bierzemy czynny udział w odkrywaniu ich piękna. Dbamy o najwyższy standard powstających inwestycji, wykorzystujemy solidne i ekologiczne materiały, współpracujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami. Wszystko po to, by nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani estetyką i bezpieczeństwem swoich nowych mieszkań. Przyszłość niesie dla RED – Real Estate Development nowe miejsca, które z radością odmienimy dla naszych Klientów. RED – odmienia miasto.

Ostatnio dodane
Polecane
RED Real Estate Development
Podstawowe informacje:


E-mail:
:
Fax:
WWW:
Adres:


+48 22 622 62 96
http://www.red-development.pl/
www.red-development.pl/
RED Real Estate Development
Al. Jerozolimskie 53
00-697 Warszawa

Wiadomości firmowe

Kupujesz mieszkanie? Poznaj swoje prawa! RED Real Estate Development
Kupujesz mieszkanie? Poznaj swoje prawa!
Już tylko dwa miesiące zostały na zakup mieszkania przy niższym, 10-procentowym wkładzie własnym. Tymczasem tylko we wrześniu budżet więcej