loader

Owoce biznesu

Celem projektu jest edukacja i informacja przedsiębiorców w obszarze inwestycji kapitałowych i pozyskiwania finansowania zewnętrznego oraz integracja środowiska potencjalnych inwestorów instytucjonalnych i prywatnych.

Szczegółowym celem projektu jest wsparcie grupy przedsiębiorców (beneficjentów projektu), którzy posiadają innowacyjne rozwiązania biznesowe, a brak możliwości zewnętrznego finansowania rozwoju produktów ogranicza ich oddziaływanie i sukces rynkowy.

Dla tej grupy beneficjentów zostaną stworzone opracowania analityczne ich pomysłów biznesowych jako uszczegółowienie oferty, dzięki czemu będą mogli w profesjonalny sposób prezentować swoją ofertę, dając tym samym większą efektywność nawiązania kontaktów biznesowych z inwestorami i zwiększyć szanse na pozyskanie wsparcia kapitałowego. Projekt koncentruje się na grupie przedsiębiorstw z sektora MSP, z uwagi na największe bariery dostępowe do kapitału i kosztownych usług doradczych, a zarazem posiadających równie wysoki potencjał intelektualny i biznesowy, wymagający wsparcia i dopasowania analitycznego ich ofert do potrzeb potencjalnych inwestorów.

 

Komentuje: Piotr Zakrzewski, Fundacja Obserwatorium Zarządzania.

Dekoracyjna ikona taśmy filmowej Zobacz wideo
O autorze