Profile firm
Erbud SA Erbud SABudownictwo
PKO BP PKO BPBanki
Wealth Solutions Wealth SolutionsInwestycje
GTF GTFFinanse
Orange Polska Orange PolskaTelekomunikacja
NBP NBPBanki
PKP CARGO S.A. PKP CARGO S.A.Transport

infoPraca

infoPraca to internetowa giełda pracy korzystająca z najnowocześniejszych narzędzi rekrutacji online. Świadczy efektywną pomoc i wsparcie w nawiązywaniu kontaktów pomiędzy pracodawcami i osobami poszukującymi pracy.

Celem portalu jest ciągłe podnoszenie poziomu świadczonych usług. Jest to możliwe dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań i funkcjonalności, będących efektem współdziałania z czołowymi światowymi podmiotami w dziedzinie technologii IT. Dzięki temu szukanie pracy przez kandydatów oraz zatrudnianie nowych pracowników przez pracodawców jest procesem skutecznym i pozwala na skrócenie czasu oczekiwania do minimum.

infoPraca stanowi część grupy kapitałowej Intercom, mogącej poszczycić się prawie dziesięcioletnim doświadczeniem w dziedzinie nowych technologii. W skład Grupy wchodzi ponad 25 spółek, m.in. Softonic.com, Emagister.com, SoloStocks.com, MailxMail.com, które najlepiej odzwierciedlają możliwości wszechstronnego i efektywnego rozwoju Grupy w różnych sektorach biznesu.

Grupa Intercom jest założycielem giełdy pracy InfoJobs będącej obecnie liderem na rynkach: hiszpańskim i włoskim oraz aktywnie rozwijającej się na rynku austriackim pod nazwą careesma.at. infoPraca jest obecna w polskim internecie od października 2005 r. Cieszy się popularnością oraz uznaniem swoich użytkowników i – na podstawie ogólnodostępnych danych statystycznych – znajduje się w pierwszej trójce czołowych serwisów w kategorii „praca”.

Serwis gwarantuje klientom pełną poufność powierzonych danych. infoPraca.pl przestrzega wymogów obowiązującego w Rzeczpospolitej Polskiej prawa (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz. 883.).

Ostatnio dodane
Polecane
Podstawowe informacje:
Osoba kontaktowa:


E-mail:
:
WWW:
Adres:
Adam Mikołajczyk


601 351 611
www.infopraca.pl
ul. Prosta 69
00-838 Warszawa

Wiadomości firmowe

Licznik rynku infoPraca - praca na zastępstwo infoPraca
Licznik rynku infoPraca - praca na zastępstwo
Polacy wyruszyli na wakacje, a pracodawcy na poszukiwanie pracowników. Dzięki urlopowym wyjazdom jest coraz więcej ofert pracy na umowę – więcej
Polacy wolą mężczyzn w zarządach?
Polacy wolą mężczyzn w zarządach?
Wysokie stanowiska obsadzone przez kobiety stają się europejską normą, w Polsce wciąż nie do końca. Nie ma się czemu dziwić, skoro tylko więcej