Profile firm
Hyundai Motor Hyundai MotorTransport
SFP SFPOrganizacje
KUKE KUKEFinanse
Fiat FiatTransport
ELPIGAZ ELPIGAZPrzemysł
InfoPraca.pl InfoPraca.plUsługi
Vision Group Vision GroupPR / Marketing
Provident ProvidentFinanse
Dell DellIT
Exact Systems Exact SystemsTransport

infoPraca

infoPraca to internetowa giełda pracy korzystająca z najnowocześniejszych narzędzi rekrutacji online. Świadczy efektywną pomoc i wsparcie w nawiązywaniu kontaktów pomiędzy pracodawcami i osobami poszukującymi pracy.

Celem portalu jest ciągłe podnoszenie poziomu świadczonych usług. Jest to możliwe dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań i funkcjonalności, będących efektem współdziałania z czołowymi światowymi podmiotami w dziedzinie technologii IT. Dzięki temu szukanie pracy przez kandydatów oraz zatrudnianie nowych pracowników przez pracodawców jest procesem skutecznym i pozwala na skrócenie czasu oczekiwania do minimum.

infoPraca stanowi część grupy kapitałowej Intercom, mogącej poszczycić się prawie dziesięcioletnim doświadczeniem w dziedzinie nowych technologii. W skład Grupy wchodzi ponad 25 spółek, m.in. Softonic.com, Emagister.com, SoloStocks.com, MailxMail.com, które najlepiej odzwierciedlają możliwości wszechstronnego i efektywnego rozwoju Grupy w różnych sektorach biznesu.

Grupa Intercom jest założycielem giełdy pracy InfoJobs będącej obecnie liderem na rynkach: hiszpańskim i włoskim oraz aktywnie rozwijającej się na rynku austriackim pod nazwą careesma.at. infoPraca jest obecna w polskim internecie od października 2005 r. Cieszy się popularnością oraz uznaniem swoich użytkowników i – na podstawie ogólnodostępnych danych statystycznych – znajduje się w pierwszej trójce czołowych serwisów w kategorii „praca”.

Serwis gwarantuje klientom pełną poufność powierzonych danych. infoPraca.pl przestrzega wymogów obowiązującego w Rzeczpospolitej Polskiej prawa (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz. 883.).

Ostatnio dodane
Polecane
Podstawowe informacje:
Osoba kontaktowa:


E-mail:
:
WWW:
Adres:
Adam Mikołajczyk


601 351 611
www.infopraca.pl
ul. Prosta 69
00-838 Warszawa

Wiadomości firmowe

Licznik rynku infoPraca - praca na zastępstwo infoPraca
Licznik rynku infoPraca - praca na zastępstwo
Polacy wyruszyli na wakacje, a pracodawcy na poszukiwanie pracowników. Dzięki urlopowym wyjazdom jest coraz więcej ofert pracy na umowę – więcej
Polacy wolą mężczyzn w zarządach?
Polacy wolą mężczyzn w zarządach?
Wysokie stanowiska obsadzone przez kobiety stają się europejską normą, w Polsce wciąż nie do końca. Nie ma się czemu dziwić, skoro tylko więcej