Profile firm
KREZUS SA KREZUS SAEnergetyka
Henkel Henkel PR / Marketing
Consus S.A. Consus S.A.Energetyka
Lockheed Martin Lockheed MartinPrzemysł
EEC EECOrganizacje
Willa Diana Willa DianaTurystyka
Dompress.pl Dompress.plBudownictwo
Extradom.pl Extradom.plBudownictwo

Infinity Agencja PR&MarComm

INFINITY to nie tylko nowatorska i dynamiczna agencja zintegrowanej komunikacji marketingowej. Dla naszych Klientów jesteśmy partnerem i doradcą na drodze do rozwoju i sukcesu. Za pomocą nowoczesnej komunikacji z rynkiem służymy pełnym zakresem usług mających na celu budowę wizerunku Klienta. Posiadamy poparte sukcesami doświadczenie w przygotowywaniu i wdrażaniu kampanii komunikacyjnych dla wielu firm z sektorów B2B i B2C.

Specjalizujemy się w usługach z zakresu BD, PR&MarComm dedykowanych kancelariom prawnym oraz firmom świadczącym profesjonalne usługi z zakresu rachunkowości, audytu i doradztwa podatkowego oraz biznesowego.

Doradzaliśmy firmom z branży medycznej, kosmetycznej, spożywczej, IT, telekomunikacyjnej, edukacyjnej, poligraficznej, wydawniczej i rozrywkowej. Jesteśmy zaangażowani w wiele projektów we współpracy z instytucjami w tym m.in. międzynarodowymi Izbami Gospodarczymi i Branżowymi, Działami Handlowymi Ambasad. Możemy poszczycić się dobrymi relacjami i efektywną współpracą z mediami ogólnopolskimi, branżowymi i lokalnymi.

Ostatnio dodane
Polecane
INFINITY PR & MarComm
Podstawowe informacje:


E-mail:
WWW:


www.agencja-infinity.pl
INFINITY PR & MarComm