Profile firm
Audi AudiTransport
Heima PR Heima PRPR / Marketing
Proama ProamaUbezpieczenia
WARTA WARTAUbezpieczenia
Work Service Work ServiceUsługi
FLY.PL FLY.PLBiznes
Prudential PrudentialPR / Marketing
ManpowerGroup ManpowerGroupDoradztwo

OPTEGRA INWESTUJE W ROZWÓJ

2018.07.31 08:00

Właściciele grupy Optegra Polska Sp. z o.o. powołali na stanowisko członka zarządu Dyrektora Operacyjnego spółki - Beatę Kuś. Do jej obowiązków należeć będzie zaprojektowanie i wdrożenie optymalnego modelu operacyjnego, który pozwoli na wprowadzenie zmian strategicznych i zapewni odpowiednie struktury do dalszego dynamicznego rozwoju Optegra w Polsce.

 

Beata Kuś jest absolwentką Zarządzania Ochroną Zdrowia na Uczelni Łazarskiego. Studiowała również Zarządzanie i Administrację na Wyższej Szkole Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie. Z firmą Optegra związana jest od 2013 r. Do 2017 roku pełniła funkcję Kierownika kliniki w Warszawie. Na stanowisko Dyrektora Operacyjnego awansowała w połowie 2017 r. by po roku wejść w skład zarządu spółki. W związku z nową funkcją poza zarządzaniem 9 klinikami w Polsce zajmować się będzie rozwijaniem doskonałości operacyjnej w spółce.

 

- Zachodzące przekształcenia są efektem dążenia do zintensyfikowania działań Optegra na polskim rynku okulistycznym – mówi Prezes Jarosław Pawliński. - Zamierzamy kontynuować nasze dotychczasowe działania i rozwijać kolejne innowacyjne metody leczenia chorób oczu i wad wzroku – dodaje.

 

W skład Zarządu Optegra po zmianach wchodzą: Jarosław Pawliński – Prezes Zarządu, Krzysztof Majchrzak – Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy i Beata Kuś – Członek Zarządu, Dyrektor Operacyjny.

 

 

 

Optegra to międzynarodowa sieć klinik chirurgii okulistycznej działająca w Wielkiej Brytanii, Czechach i Polsce. Tworzą ją 23 szpitale okulistyczne i kliniki. W Polsce jest ich dziewięć, w: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie, Katowicach, Rzeszowie, Lublinie i Łodzi. Optegra oferuje swoim pacjentom możliwość wyboru jednej z trzech dróg leczenia schorzeń oczu. Pacjent może skorzystać z wybranych zabiegów  refundowanych przez NFZ, zdecydować się na określony zabieg w ramach dyrektywy transgranicznej albo podjąć decyzję o leczeniu w ramach usług komercyjnych. 

 

Dzięki przynależności do międzynarodowej grupy medycznej, kliniki Optegra w Polsce oferują szeroki zakres usług, a także zapewniają najwyższą jakość medyczną opartą o najnowsze technologie i wysokie standardy obsługi pacjenta. Leczenie, które oferuje Optegra polega na znalezieniu najbardziej optymalnego rozwiązania problemu okulistycznego, z którym zgłasza się klient. Specjaliści, którzy pracują w klinikach to zespół chirurgów okulistów, osiągających doskonałe wyniki medyczne we wszystkich obszarach okulistyki. We wszystkich klinikach ze znakiem Optegra przestrzega się najwyższych standardów leczenia, na pierwszym miejscu stawiając dobro pacjenta. W ciągu 20 lat w klinikach wykonanych zostało 200 tys. zabiegów. 

 

Więcej informacji:

www.optegra.com.pl 

 

 

Komenatrze
Polecane
Profile firm z podobnej branży
newsrm.tv newsrm.tvPR / Marketing
Podstawowe informacje:
Wiadomości firmowe

OPTEGRA INWESTUJE W ROZWÓJ
Właściciele grupy Optegra Polska Sp. z o.o. powołali na stanowisko członka zarządu Dyrektora Operacyjnego spółki - Beatę Kuś. Do jej więcej