Profile firm
Zarządzanie

Kolejne firmy dołączają do społeczności zakupowej PROCON Professionals

2018.10.17 01:00
Autor:

Świadomość znaczenia działu zakupów w naszym kraju zdecydowanie się poprawiła. Wiele firm nie tylko decyduje się na tworzenie dedykowanych zespołów, ale w ich ramach poszukuje najciekawszych rozwiązań, modeli i narzędzi. Powstające organizacje zakupowe, coraz częściej nie ustępując odpowiednikom z krajów, w których kultura zakupów firmowych rozwijała się dużo wcześniej.

 

Kierownictwo i managerowie zespołów zakupowych, mając na uwadze postępującą automatyzację i zmieniające wymogi względem umiejętności i kompetencji kupców, poszukują możliwości rozwoju dla siebie i swoich pracowników oraz okazji do wymiany doświadczeń i najlepszych praktyk.

 

Twórcy rozwiązania PROCON® Professionals, firma doradcza OpiBuy, połączyli konferencje, warsztaty, spotkania networkingowe i integracyjne oraz bazę wiedzy w jeden produkt.

 

Przedstawiciele OptiBuy, informują, że pakiety PROCON® Professionals zakupiły następujące firmy: TVN, Orange, mBank, Provident Polska, Roche Polska, PKPE Holding, DS Smith Polska, Getin Noble Bank, Danone ze swoimi działami zakupów.

 

Członkowie programu mogą korzystać z atrakcyjnych ofert uczestnictwa w konferencjach zakupowych PROCON® i wydarzeniach branżowych, warsztatach specjalistycznych czy wyjazdach szkoleniowo-integracyjnych, wybieranych dowolnie, w ramach wykupionego pakietu.

 

- Taka forma współpracy pozwala podnosić efektywność i kompetencje zespołu oraz uczestniczyć w najważniejszych wydarzeniach branżowych. Jednak, przede wszystkim, oszczędza czas i zmniejsza ilość formalności wewnątrz organizacji. Dodatkowym atutem jest dostęp do stale rozwijanej bazy wiedzy. Nowocześni dyrektorzy działów zakupów wiedzą gdzie szukać wartości – dlatego chętnie biorą udział w naszym przedsięwzięciu – podkreśla Iwona Pankowska, PROCON Professionals Manager.

 

 

O PROCON® Professionals
PROCON Professionals to funkcjonalne narzędzie motywacyjne i szkoleniowe, będące jednocześnie wygodnym sposobem na planowanie rozwoju osobistego i rozwoju całego działu zakupów. PROCON® Professionals usprawnia proces rejestracji oraz rozwiązuje problemy proceduralne i budżetowe, związane ze zgłaszaniem pracowników na poszczególne wydarzenia.
http://www.myprocon.pl/

O OptiBuy
OptiBuy to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w zarządzaniu zakupami. Zapewniamy szeroki wachlarz doskonałych rozwiązań zakupowych, wykorzystując w tym celu międzynarodową sieć biur (w Polsce, Czechach, Szwajcarii, Niemczech i Chinach), dogłębną znajomość rynku i rozbudowany zestaw narzędzi informatycznych. Jesteśmy jedną z wiodących firm zajmujących się doradztwem zakupowym w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasze specjalności to optymalizacja kosztów zakupów (projekty redukcji kosztów), projekty z zakresu Global Sourcing oraz wdrażanie specjalistycznych rozwiązań w zakresie oprogramowania zakupowego (Ivalua, NextBuy).

Komenatrze
Inne
Profile firm z podobnej branży
EY EYDoradztwo
ManpowerGroup ManpowerGroupDoradztwo
Podstawowe informacje:
Osoba kontaktowa:


E-mail:
:
WWW:
Adres:
Maciej Hollek


+48730602363
www.optibuy.com
ul. Jana Kazimierza 3
01-248 Warszawa

Wiadomości firmowe

OptiBuy otworzy oddział na Śląsku: specjaliści od IT poszukiwani Zarządzanie
OptiBuy otworzy oddział na Śląsku: specjaliści od IT poszukiwani
Firma OptiBuy, specjalizująca się w zarządzaniu zakupami, wspieraniu firm w optymalizacji działań zakupowych oraz wdrażaniu rozwiązań IT, więcej
Zmiany w zarządzie OptiBuy
Zmiany w zarządzie OptiBuy
Z początkiem roku 2019 zapadły wiążące decyzje dotyczące Zarządu spółki - 1 stycznia 2019, Marlena Kryściak-Sitkowska została więcej
Kolejne firmy dołączają do społeczności zakupowej PROCON Professionals
Kolejne firmy dołączają do społeczności zakupowej PROCON Professionals
Już blisko dziesięć firm, zdecydowało się dołączyć do PROCON® Professionals – społeczności zakupowej, która pozwala rozwijać więcej
Prywatna opieka medyczna dla pracowników – wyzwanie dla firm?
Prywatna opieka medyczna dla pracowników – wyzwanie dla firm?
Opieka medyczna zapewniania przez zakład pracy to najbardziej pożądany benefit pracowniczy i jednocześnie standard w polskich firmach więcej
OptiBuy i T-Systems Switzerland łączą siły dla Baloise Group
OptiBuy i T-Systems Switzerland łączą siły dla Baloise Group
Baloise Group, europejski dostawca usług emerytalnych oraz ubezpieczeń, wdrożył nowe rozwiązanie Procurement-as-a-service typu cloud. więcej