Profile firm

Maxcom rozszerzył ofertę o zegarki i opaski FitGo

2018.02.13 13:48
Autor:

Maxcom, jeden z czołowych producentów i dystrybutorów telefonów komórkowych
w Europie, rozszerza ofertę produktową o zegarki i opaski FitGo dedykowane osobom uprawiającym sport lub chcącym monitorować swoją codzienną aktywność ruchową. 

 

- Wprowadzenie produktów dla sportowców pozwala nam zaistnieć w dynamicznie rozwijającym się segmencie rynku, w którym dotychczas nie byliśmy obecni. Nowe produkty będą miały bezpośrednie przełożenie na rozwój Maxcom. Do końca 2018 r. planujemy sprzedać około 50 tys. zegarków i opasek. - mówi Arkadiusz Wilusz, Prezes Maxcom.

 

Nowe produkty spółki Maxcom dostępne są w sieciach handlowych, między innymi: Euronet, Media Ekspert, Neonet czy Media Markt na terenie całego kraju. W zależności od modelu ceny urządzeń wahają się od 179 zł do 499 zł. W drugim kwartale 2018 r. zegarki i opaski FitGo trafią do sprzedaży w Rumunii, Czechach, Słowacji, Bułgarii, a z czasem także do Francji.

 

Produkty FitGo przeznaczone są dla ludzi aktywnych, którzy lubią stawiać w swoim życiu wyzwania. Krokomierz, GPS, mierzenie tętna, odbieranie i wykonywanie połączeń, monitor snu, licznik spalonych kalorii, termometr i barometr to tylko niektóre funkcje, które ułatwią codzienne ćwiczenia.

 

Zegarki i opaski FitGo oraz inne nowe rozwiązania firmy Maxcom będzie można zobaczyć podczas Mobile World Congress 2018 w Barcelonie.

 

- Społeczeństwo jest coraz bardziej świadome w kwestii zdrowego trybu życia. Ludzie, niezależnie od swojego wieku uprawiają sport i dbają o aktywność ruchową. Sport stał się nieodłącznym elementem życia codziennego, co otwiera także możliwości biznesowe. W gadżetach dla sportowców widzimy duży potencjał rynkowy i przestrzeń do pojawienia się nowego gracza. Rynek nie jest jeszcze całkowicie zagospodarowany. Wierzymy, że wysoka jakość naszych produktów, nowoczesny design oraz konkurencyjna cena pozwolą nam odnieść sukces w tym segmencie. dodaje Arkadiusz Wilusz, Prezes Maxcom.

Komenatrze
Polecane
Profile firm z podobnej branży
Open Finance Open FinanceFinanse
EFL EFLFinanse
GTF GTFFinanse
Podstawowe informacje:
Wiadomości firmowe

Maxcom na targach Mobile World Congress 2018 Technologie
Maxcom na targach Mobile World Congress 2018
Maxcom, jeden z czołowych producentów i dystrybutorów telefonów komórkowych
w Europie, zaprezentuje swoje innowacyjne rozwiązania więcej
IT Kontrakt: Polska wciąż atrakcyjnym rynkiem pracy dla ekspertów IT, ale ta pozycja jest zagrożona
IT Kontrakt: Polska wciąż atrakcyjnym rynkiem pracy dla ekspertów IT, ale ta pozycja jest zagrożona
Rynek pracy IT w Polsce jest wciąż atrakcyjny dla specjalistów z zagranicy, ale rozwijające się centra outsourcingu usług więcej
Kredyt Inkaso: Obligacje serii PA01 zadebiutują na Catalyst
Kredyt Inkaso: Obligacje serii PA01 zadebiutują na Catalyst
Uplasowane w ofercie publicznej obligacje serii PA01 Kredyt Inkaso, jednego z największych polskich podmiotów branży windykacyjnej, w czwartek, więcej
Kredyt Inkaso: 85 proc. klientów zainteresowanych usługą PayByLink
Kredyt Inkaso: 85 proc. klientów zainteresowanych usługą PayByLink
Zainteresowanie PayByLink wyraziło aż 85 proc. klientów Kredyt Inkaso, doceniając szybkość, prostotę i bezpieczeństwo usługi. Jeden z więcej
MedApp oficjalnym partnerem Microsoft
MedApp oficjalnym partnerem Microsoft
MedApp został włączony do programu Microsoft Mixed Reality (MR), stając się oficjalnym partnerem giganta z Redmond w zakresie rozwoju więcej