Profile firm
Technologie

Huawei P40 lite dostępny w nowym kolorze

2020.07.09 15:50

Huawei P40 lite, smartfon fotograficzny z potężnym obiektywem głównym i pojemną baterią jest dostępny w nowym kolorze - metalicznym szarym.

Smartfon P40 lite w nowym kolorze można już zamówić w oficjalnym sklepie internetowym Huawei – huawei.pl oraz w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia. Smartfon dostępny jest również w sieci sklepów Media Expert. Rekomendowana cena sprzedaży to 1099 zł.

 

P40 lite to smartfon fotograficzny z potężną optyką, opierającą się na czterech obiektywach, w tym obiektywie głównym o rozdzielczości 48 MP. Urządzenie oferuje wysokiej klasy aparat fotograficzny oraz szereg flagowych rozwiązań, m.in. baterię o pojemności 4200 mAh oraz dużą pamięć – 6 GB RAM + 128 GB ROM. Użytkownik może więc cieszyć się niezawodnym działaniem smartfona nawet przez cały dzień, na jednym ładowaniu baterii.

 

Potężna optyka

Huawei P40 lite został wyposażony w zaawansowany aparat fotograficzny złożony z czterech obiektywów: główny o matrycy 48 MP, szerokokątny z matrycą 8 MP i przesłoną f/2.4, obiektyw 2 MP służący do analizy głębi obrazu oraz obiektyw makro z matrycą 2 MP. Aparat oferuje szereg innowacyjnych rozwiązań wspieranych przez sztuczną inteligencję, między innymi funkcję AI HDR+, które gwarantują wysoką jakość zdjęć nawet w słabym świetle, a także w przypadku zdjęć wykonywanych pod światło. Przedni aparat fotograficzny telefonu został wyposażony w obiektyw o rozdzielczości 16 MP.

 

Niezawodność przez cały dzień

Huawei P40 lite jest zasilany przez potężną baterię o pojemności 4200 mAh, którą można szybko naładować dzięki funkcji Huawei 40W SuperCharge. W ciągu 30 minut, bateria ładuje się nawet do 70%. Płynne działanie urządzenia zapewnia potężna pamięć operacyjna o pojemności 6 GB oraz 128 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć do 256 GB poprzez dodanie karty NM od Huawei.

Huawei P40 lite został wyposażony w wyświetlacz Full HD+ o rozmiarze 6,4 cala i formacie 19:9. Ekran wyróżnia się wąskimi ramkami i jest pozbawiony zbędnych wcięć, dzięki zastosowaniu aparatu do selfie typu Punch Hole.

Smartfon jest dostępny w kolorach: zielony, pastelowy, czarny i metaliczny szary.

 

Huawei P40 lite wykorzystuje oprogramowanie EMUI 10, bazujące na systemie operacyjnym Android i działa w oparciu o Huawei Mobile Services (HMS).

Komenatrze
Inne
Polecane
Podstawowe informacje:
Wiadomości firmowe

Huawei HarmonyOS 2.0 – pierwsze smartfony z autorskim systemem operacyjnym marki już w przyszłym rok
Huawei HarmonyOS 2.0 – pierwsze smartfony z autorskim systemem operacyjnym marki już w przyszłym roku więcej
Silna reprezentacja polskich twórców w finale konkursu Huawei Next-Image Awards 2020
Silna reprezentacja polskich twórców w finale konkursu Huawei Next-Image Awards 2020
Aż 41 fotografii wykonanych przez polskich autorów znalazło się w globalnym, finałowym etapie konkursu Huawei Next-Image Awards 2020. więcej
Atrakcyjna oferta na huawei.pl z okazji rozpoczęcia szkoły
Atrakcyjna oferta na huawei.pl z okazji rozpoczęcia szkoły
W sklepie internetowym huawei.pl ruszyła „Akcja Edukacja”, a w niej wybrane smartfony, laptopy, tablety, smartwatche, słuchawki i opaski więcej
Zainspiruj się zdjęciami zwycięzców Huawei Next-Image Awards
Zainspiruj się zdjęciami zwycięzców Huawei Next-Image Awards
Jeszcze przez tydzień, do końca lipca, entuzjaści fotografii mobilnej mogą zgłaszać swoje zdjęcia do konkursu Huawei Next-Image Awards więcej
Huawei WiFi AX3 – router wspierający WiFi 6 Plus, dla najbardziej wymagających użytkowników
Huawei WiFi AX3 – router wspierający WiFi 6 Plus, dla najbardziej wymagających użytkowników
Huawei WiFi AX3 –
router wspierający WiFi 6 Plus, dla najbardziej wymagających użytkowników
więcej