Profile firm
Monetia Monetia Banki
MetLife MetLifeFinanse
Haitong Bank Haitong BankFinanse
Deli Catering Deli CateringPR / Marketing
Organizacje
KIG KIGOrganizacje
Infarma InfarmaOchrona Zdrowia
Executive Club Executive ClubOrganizacje
PR i Marketing

Valkea przedstawia nową odsłonę magazynu „Pure Prestige” firmy Oceanic SA

2018.06.11 18:00

Valkea Media, agencja marketingowa specjalizująca się w realizacji działań marketingu zintegrowanego oraz custom publishing, rozpoczęła współpracę z firmą Oceanic SA – jednym z liderów polskiego rynku kosmetycznego. Valkea jest odpowiedzialna za opracowanie i wydanie nowej odsłony magazynu „Pure Prestige”.

 

Działania prowadzone przez Valkea wykorzystują nowatorskie rozwiązania z zakresu komunikacji marketingowej opartej na doskonałej jakości contencie i tworzeniu magazynów. Do zadań agencji należało opracowanie odświeżonej koncepcji magazynu „Pure Prestige”, stworzenie layoutów oraz skład. Nowa formuła stworzona przez Valkea to nowatorskie podejście do wizerunku magazynu. Wygląd i dostosowanie contentu idealnie sprawdza się w dotarciu do nowego klienta, zarówno B2C, jak i B2B.

 

„Pure Prestige” to elegancki magazyn skierowany do klientów i partnerów firmy Oceanic. Magazyn dystrybuowany jest także podczas największych międzynarodowych targów kosmetycznych. Obok premier produktowych i newsów z życia firmy, w „Pure Prestige” znajdziemy także  informacje o najnowszych trendach w modzie i makijażu,  oraz  relacje z najciekawszych wydarzeń z branży beauty.

Komenatrze
Polecane
Profile firm z podobnej branży
newsrm.tv newsrm.tvPR / Marketing
Podstawowe informacje:
Wiadomości firmowe

Valkea przedstawia nową odsłonę magazynu „Pure Prestige” firmy Oceanic SA PR i Marketing
Valkea przedstawia nową odsłonę magazynu „Pure Prestige” firmy Oceanic SA
Valkea Media, agencja marketingowa specjalizująca się w realizacji działań marketingu zintegrowanego oraz custom publishing, rozpoczęła więcej