Profile firm
NISSAN NISSANTransport
Lexus LexusTransport
First Data First DataFinanse
Altus TFI Altus TFIInwestycje
ZBP ZBPOrganizacje
PMPG PMPGMedia
Gospodarka

PR to Ministerstwo Spraw Zagranicznych

2020.04.09 10:00
Autor:

W „Rozmowie ANTYKRYZYSOWEJ”, która dotyczyła zarządzania kryzysowego udział wziął m.in. Adam Sanocki, Partner Zarządzający Attention Marketing. Podczas dyskusji powiedział udzielił przedsiębiorcom kilku rad jak komunikować się w kryzysie:

 

„W dzisiejszych, jakże trudnych dla biznesu czasach mam kilka rad:

 

  1. Zadbajcie o Waszych klientów – dajcie im znać że działacie, przynajmniej tak samo, jak nie wydajniej i dłużej jak trzeba aby im pomóc także przetrwać te trudne chwile.
  2. Otwarcie komunikujcie się ze swoimi pracownikami o sytuacji w firmie.
  3. Pomyślcie jakie pytanie zadalibyście sobie na miejscu Waszych klientów i pracowników i w ciekawej i atrakcyjnej formie dostarczcie im na nie odpowiedzi.
  4. Zastanówcie jakie nowe produkty lub usługi moglibyście w krótkim czasie wprowadzić, aby rozwiązać problemy, czy zaspokoić realne obecne potrzeby klientów. Może warto też usprawnić te już istniejące, aby były jeszcze lepiej dostosowane do obecnych czasów?
  5. I na koniec najważniejsze – dobra komunikacja bez względu na to co cię czeka w tych czasach to podstawa. Jesteśmy w czasie wojny, PR to Ministerstwo Spraw Zagranicznych, a marketing to żołnierze. Zapytaj czy są dobrze przygotowani do swojej obecnej misji ;)

 

Następne tygodnie i miesiące to będzie duże „sprawdzam” dla managerów wielu firm. Pokaże w jakiej kondycji jest ich biznes, jak są przygotowani lub jak reagują na nietypowe i trudne sytuacje. Działajcie sprawnie i sprawnie to komunikujcie.”

 

„Rozmowy ANTYKRYZYSOWE” to inicjatywa Redakcji Capital24.tv,  Instytutu Wiedzy i Biznesu Collegium Humanum - Szkoły Głównej Menedżerskiej oraz Fundacji World Business Bridge. Każdy bezpłatnie może dołączyć do rozmowy za pośrednictwem aplikacji. 

 

Komenatrze
Inne
Polecane
Profile firm z podobnej branży
Redakcja Capital24.tv
Podstawowe informacje:


E-mail:
Fax:
Adres:


+48222128939
Redakcja Capital24.tv
Złota 7/18
00-019 Warszawa

Wiadomości firmowe

Niezwykłe 10 lat napędzane rozwojem medycyny Gospodarka
Niezwykłe 10 lat napędzane rozwojem medycyny
Globalne Centrum Zarządzania Danymi firmy MSD w Polsce – niezwykłe 10 lat napędzane rozwojem medycyny więcej
Strategia migracji do chmury - dobre praktyki szefów IT
Strategia migracji do chmury - dobre praktyki szefów IT
Rusza pierwszy w Polsce bezpłatny cykl webinariów więcej
Dołącz do debaty: Pacjent Świadomy Systemu Ochrony Zdrowia
Dołącz do debaty: Pacjent Świadomy Systemu Ochrony Zdrowia
Już 7 sierpnia o godzinie 12:00, odbędzie się debata zorganizowana przez prestiżową uczelnię Collegium Humanum- Pacjent Świadomy Systemu więcej
PR to Ministerstwo Spraw Zagranicznych
PR to Ministerstwo Spraw Zagranicznych
W „Rozmowie ANTYKRYZYSOWEJ”, która dotyczyła zarządzania kryzysowego udział wziął m.in. Adam Sanocki, Partner Zarządzający Attention więcej
Duży wzrost zainteresowania usługami chmurowymi
Duży wzrost zainteresowania usługami chmurowymi
Podczas „Rozmowy ANTYKRYZYSOWEJ”, która dotyczyła zarządzania kryzysowego Michał Paschalis - Jakubowicz, prezes Oktawave powiedział więcej