Profile firm
Orange Polska Orange PolskaTelekomunikacja
NBP NBPBanki
PKP CARGO S.A. PKP CARGO S.A.Transport
PKO Leasing PKO LeasingFinanse
Pracodawcy RP Pracodawcy RPOrganizacje
PZU S.A. PZU S.A.Ubezpieczenia
Gospodarka

PR to Ministerstwo Spraw Zagranicznych

2020.04.09 10:00
Autor:

W „Rozmowie ANTYKRYZYSOWEJ”, która dotyczyła zarządzania kryzysowego udział wziął m.in. Adam Sanocki, Partner Zarządzający Attention Marketing. Podczas dyskusji powiedział udzielił przedsiębiorcom kilku rad jak komunikować się w kryzysie:

 

„W dzisiejszych, jakże trudnych dla biznesu czasach mam kilka rad:

 

  1. Zadbajcie o Waszych klientów – dajcie im znać że działacie, przynajmniej tak samo, jak nie wydajniej i dłużej jak trzeba aby im pomóc także przetrwać te trudne chwile.
  2. Otwarcie komunikujcie się ze swoimi pracownikami o sytuacji w firmie.
  3. Pomyślcie jakie pytanie zadalibyście sobie na miejscu Waszych klientów i pracowników i w ciekawej i atrakcyjnej formie dostarczcie im na nie odpowiedzi.
  4. Zastanówcie jakie nowe produkty lub usługi moglibyście w krótkim czasie wprowadzić, aby rozwiązać problemy, czy zaspokoić realne obecne potrzeby klientów. Może warto też usprawnić te już istniejące, aby były jeszcze lepiej dostosowane do obecnych czasów?
  5. I na koniec najważniejsze – dobra komunikacja bez względu na to co cię czeka w tych czasach to podstawa. Jesteśmy w czasie wojny, PR to Ministerstwo Spraw Zagranicznych, a marketing to żołnierze. Zapytaj czy są dobrze przygotowani do swojej obecnej misji ;)

 

Następne tygodnie i miesiące to będzie duże „sprawdzam” dla managerów wielu firm. Pokaże w jakiej kondycji jest ich biznes, jak są przygotowani lub jak reagują na nietypowe i trudne sytuacje. Działajcie sprawnie i sprawnie to komunikujcie.”

 

„Rozmowy ANTYKRYZYSOWE” to inicjatywa Redakcji Capital24.tv,  Instytutu Wiedzy i Biznesu Collegium Humanum - Szkoły Głównej Menedżerskiej oraz Fundacji World Business Bridge. Każdy bezpłatnie może dołączyć do rozmowy za pośrednictwem aplikacji. 

 

Komenatrze
Inne
Polecane
Profile firm z podobnej branży
Redakcja Capital24.tv
Podstawowe informacje:


E-mail:
Fax:
Adres:


+48222128939
Redakcja Capital24.tv
Złota 7/18
00-019 Warszawa

Wiadomości firmowe

Dołącz do debaty: Pacjent Świadomy Systemu Ochrony Zdrowia Gospodarka
Dołącz do debaty: Pacjent Świadomy Systemu Ochrony Zdrowia
Już 7 sierpnia o godzinie 12:00, odbędzie się debata zorganizowana przez prestiżową uczelnię Collegium Humanum- Pacjent Świadomy Systemu więcej
PR to Ministerstwo Spraw Zagranicznych
PR to Ministerstwo Spraw Zagranicznych
W „Rozmowie ANTYKRYZYSOWEJ”, która dotyczyła zarządzania kryzysowego udział wziął m.in. Adam Sanocki, Partner Zarządzający Attention więcej
Duży wzrost zainteresowania usługami chmurowymi
Duży wzrost zainteresowania usługami chmurowymi
Podczas „Rozmowy ANTYKRYZYSOWEJ”, która dotyczyła zarządzania kryzysowego Michał Paschalis - Jakubowicz, prezes Oktawave powiedział więcej
Tomasz Sańpruch radzi jak pracować z domu
Tomasz Sańpruch radzi jak pracować z domu
Od kilku lat pracuję głównie z domu. W kilku punktach napisałem jak przejść na tryb #homeoffice. więcej
Nowa p.o. prezesa PZU SA
Nowa p.o. prezesa PZU SA
Rada Nadzorcza PZU SA podjęła uchwałę o powołaniu Beaty Kozłowskiej-Chyły w skład Zarządu PZU SA więcej