Profile firm
Kultura

Podsumowanie wakacyjnego cyklu #ZamiastZaMiasto

2019.08.28 14:30

Za nami ostatnie z cyklu wakacyjnych spotkań #ZamiastZaMiasto w Placu Unii. Ponieważ tematem przewodnim w tym roku była kultura polskiej wsi, biorący udział w warsztatach mieli okazję przenieść się do niesamowitego świata ziołolecznictwa i rękodzieła. W ostatni weekend na odwiedzających Centrum Handlowe czekały warsztaty z lepienia garnków, wypiekania podpłomyków oraz tworzenia zabawek z ogólnodostępnych materiałów. Wszystkie atrakcje były darmowe, a przygotowane przez siebie przedmioty i przysmaki można było zabrać ze sobą do domu.

 

Podpłomyki, garncarstwo i zabawki

W ostatni weekend odwiedzający Plac Unii mieli okazję nauczyć się jak przygotować podpłomyki – pyszne pieczone placki podawane ze świeżymi ziołami. Podczas warsztatów, Klienci Centrum poznali tajniki wyrobu ciasta oraz pieczenia placuszków nad ogniem.

 

Kolejną atrakcją były warsztaty garncarskie. Każdy z uczestników warsztatów otrzymał swoją porcję gliny ceramicznej oraz specjalne szablony, foremki i wałki do odciskania wzorów na naczyniach.

 

Dodatkowo Plac Unii zaproponował swoim Klientom zajęcia z własnoręcznego tworzenia maskotek z materiałów dostępnych w każdym domu.

 

Ziołolecznictwo i rękodzieło bez tajemnic

Podczas czerwcowych warsztatów, odwiedzającym Plac Unii szeptuchy zdradziły przepisy na swoje mikstury. Specjaliści  ziołolecznictwa pokazali jak rozpoznawać najpopularniejsze rośliny oraz wytłumaczyli co i na co stosować. Na warsztatach nie zabrakło także wiejskiego chleba oraz drewnianych maselnic i chętnych do wyrabiania masła tradycyjną metodą. Kolejną atrakcją pierwszego spotkania w ramach #ZamiastZaMiasto była możliwość własnoręcznego wykonania biżuterii.

 

W lipcu Klienci Centrum Handlowego nauczyli się przygotowywać zdrowe i pyszne kiszonki. Dodatkowo na specjalnie przygotowanych stanowiskach można było przygotować dla siebie ekologiczne kosmetyki do kąpieli. Miłośnicy rękodzieła natomiast mieli okazję stworzyć cuda na szydełku.

 

Więcej informacji udzielają:

Ewelina Kolad, , + 48 510 291 250

Monika Kern, , +48 601 892 291

 

O Placu Unii:

Plac Unii City Shopping to nowoczesne centrum handlowe zlokalizowane na warszawskim Mokotowie u zbiegu ulic Puławskiej, Boya-Żeleńskiego i Waryńskiego. Na trzech poziomach galerii znajduje się 70 najemców, w skład których wchodzą m.in.: Zara, H&M, Empik, iSpot, Bobbi Brown, Smyk, Deni Cler, Hebe czy Douglas. Na terenie obiektu do dyspozycji klientów są także Zdrofit Club, przyjazne kawiarnie i punkty gastronomiczne oraz supermarket SuperSam. Stałą ofertę centrum uzupełnia szereg cyklicznych wydarzeń. Obiekt posiada podziemny parking mieszczący stanowiska dla ponad 500 samochodów.

 

Agentem wyłącznym reprezentującym Plac Unii City Shopping w zakresie wynajmu powierzchni jest firma Colliers International. Zarządca budynku to firma CBRE.

Komenatrze
Polecane
Profile firm z podobnej branży
newsrm.tv newsrm.tvPR / Marketing
Podstawowe informacje:
Wiadomości firmowe

W Polsce możemy tworzyć pionierskie rozwiązania z zakresu elektromobilności Kultura
W Polsce możemy tworzyć pionierskie rozwiązania z zakresu elektromobilności
Assay w swoim portfelu postawił m.in. na startupy, które opracowują projekty związane z tworzeniem ekologicznych form transportu. Inwestycje w więcej
Topowe marki w nowo otwartym koncepcie Yellow Brands w Placu Unii!
We wrześniu do grona najemców centrum handlowego Plac Unii dołączył odzieżowy multibrand Yellow Brands. W sklepie znaleźć można produkty więcej
ASSAY: ŁĄCZYMY KOMPETENCJE TRADYCYJNEGO FUNDUSZU Z PODEJŚCIEM DO RYNKU AKCELERATORA MŁODYCH PRZEDSIĘ
Assay inwestuje w spółki na początkowym etapie ich rozwoju. Grupa działa w modelu biznesowym opartym na akwizycji i współprowadzeniu firm, więcej
Plac Unii rozbłysnął na czerwono w geście solidarności z chorymi na nowotwór
Plac Unii rozbłysnął na czerwono w geście solidarności z chorymi na nowotwór
5 września br. Plac Unii podświetlony został na czerwono. To symboliczny gest solidarności z chorymi na nowotwór, podopiecznymi Fundacji więcej
Podsumowanie wakacyjnego cyklu #ZamiastZaMiasto
Podsumowanie wakacyjnego cyklu #ZamiastZaMiasto
Za nami ostatnie z cyklu wakacyjnych spotkań #ZamiastZaMiasto w Placu Unii. Ponieważ tematem przewodnim w tym roku była kultura polskiej wsi, więcej