Profile firm
Deli Catering Deli CateringPR / Marketing
CINKCIARZ.PL CINKCIARZ.PLFinanse
Organizacje
KIG KIGOrganizacje
Infarma InfarmaOchrona Zdrowia
Executive Club Executive ClubOrganizacje
KDPW KDPWFinanse
PLL LOT PLL LOTTransport
Oferteo.pl Oferteo.plPR / Marketing
Kultura

Podsumowanie wakacyjnego cyklu #ZamiastZaMiasto

2019.08.28 14:30

Za nami ostatnie z cyklu wakacyjnych spotkań #ZamiastZaMiasto w Placu Unii. Ponieważ tematem przewodnim w tym roku była kultura polskiej wsi, biorący udział w warsztatach mieli okazję przenieść się do niesamowitego świata ziołolecznictwa i rękodzieła. W ostatni weekend na odwiedzających Centrum Handlowe czekały warsztaty z lepienia garnków, wypiekania podpłomyków oraz tworzenia zabawek z ogólnodostępnych materiałów. Wszystkie atrakcje były darmowe, a przygotowane przez siebie przedmioty i przysmaki można było zabrać ze sobą do domu.

 

Podpłomyki, garncarstwo i zabawki

W ostatni weekend odwiedzający Plac Unii mieli okazję nauczyć się jak przygotować podpłomyki – pyszne pieczone placki podawane ze świeżymi ziołami. Podczas warsztatów, Klienci Centrum poznali tajniki wyrobu ciasta oraz pieczenia placuszków nad ogniem.

 

Kolejną atrakcją były warsztaty garncarskie. Każdy z uczestników warsztatów otrzymał swoją porcję gliny ceramicznej oraz specjalne szablony, foremki i wałki do odciskania wzorów na naczyniach.

 

Dodatkowo Plac Unii zaproponował swoim Klientom zajęcia z własnoręcznego tworzenia maskotek z materiałów dostępnych w każdym domu.

 

Ziołolecznictwo i rękodzieło bez tajemnic

Podczas czerwcowych warsztatów, odwiedzającym Plac Unii szeptuchy zdradziły przepisy na swoje mikstury. Specjaliści  ziołolecznictwa pokazali jak rozpoznawać najpopularniejsze rośliny oraz wytłumaczyli co i na co stosować. Na warsztatach nie zabrakło także wiejskiego chleba oraz drewnianych maselnic i chętnych do wyrabiania masła tradycyjną metodą. Kolejną atrakcją pierwszego spotkania w ramach #ZamiastZaMiasto była możliwość własnoręcznego wykonania biżuterii.

 

W lipcu Klienci Centrum Handlowego nauczyli się przygotowywać zdrowe i pyszne kiszonki. Dodatkowo na specjalnie przygotowanych stanowiskach można było przygotować dla siebie ekologiczne kosmetyki do kąpieli. Miłośnicy rękodzieła natomiast mieli okazję stworzyć cuda na szydełku.

 

Więcej informacji udzielają:

Ewelina Kolad, , + 48 510 291 250

Monika Kern, , +48 601 892 291

 

O Placu Unii:

Plac Unii City Shopping to nowoczesne centrum handlowe zlokalizowane na warszawskim Mokotowie u zbiegu ulic Puławskiej, Boya-Żeleńskiego i Waryńskiego. Na trzech poziomach galerii znajduje się 70 najemców, w skład których wchodzą m.in.: Zara, H&M, Empik, iSpot, Bobbi Brown, Smyk, Deni Cler, Hebe czy Douglas. Na terenie obiektu do dyspozycji klientów są także Zdrofit Club, przyjazne kawiarnie i punkty gastronomiczne oraz supermarket SuperSam. Stałą ofertę centrum uzupełnia szereg cyklicznych wydarzeń. Obiekt posiada podziemny parking mieszczący stanowiska dla ponad 500 samochodów.

 

Agentem wyłącznym reprezentującym Plac Unii City Shopping w zakresie wynajmu powierzchni jest firma Colliers International. Zarządca budynku to firma CBRE.

Komenatrze
Polecane
Profile firm z podobnej branży
newsrm.tv newsrm.tvPR / Marketing
Podstawowe informacje:
Wiadomości firmowe

Mokotowskie Spotkania w Placu Unii Kultura
Mokotowskie Spotkania w Placu Unii
Już w najbliższy czwartek, 20 lutego 2020 r., w Plac Unii City Shopping rozpocznie się kolejna edycja Mokotowskich Spotkań. Comiesięczne więcej
Idealny prezent Walentynkowy z Placem Unii
Idealny prezent Walentynkowy z Placem Unii
Z badań CBOS wynika, że aż 70% Polaków obchodzi Walentynki, a 26% wykorzystuje dzień zakochanych, jako pretekst do spędzenia wyjątkowych więcej
Nowe rozwiązania technologiczne i rozwój oferty handlowej – podsumowanie 2019 r.
Nowe rozwiązania technologiczne i rozwój oferty handlowej – podsumowanie 2019 r.
W 2019 roku Plac Unii City Shopping wprowadził kilka istotnych modernizacji, których celem jest uatrakcyjnienie obiektu i dostosowanie go do więcej
Plac Unii z certyfikatem BREEAM In-Use
Plac Unii z certyfikatem BREEAM In-Use
Kompleks handlowo-biurowy Plac Unii otrzymał certyfikat BREEAM In-Use z oceną „Bardzo dobrą” i tym samym utrzymał się w czołówce więcej
Zaufanie do polskiego rynku finansowego: Bezpieczeństwo a zyski inwestorów
Oprocentowanie lokat bankowych w kraju jest obecnie na najniższym poziomie w historii, a odsetki nadal są obniżane. Kiedy porównamy je z więcej